Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan lehet elérni azt az...

Hogyan lehet elérni azt az állapotot, hogy nem vágyom semmire, mindennel meg vagyok békélve, minden OK?

Figyelt kérdés
2011. júl. 24. 17:57
 1/9 A kérdező kommentje:
Nagyon ritkán sikerül, de csak pár percre, akkor olyan boldognak, és szabadnak érzem magam, de nem tudom hogy kerülök ebbe az állapotba.
2011. júl. 24. 17:58
 2/9 Keeper ***** válasza:
78%

Ez a kérdés nekem is eszembe jutott már. Nem vagyok biztos a válaszban, de szerintem akkor sikerül, amikor képesek vagyunk a gondolkodást "kikapcsolni", és csak érezni a pillanatot. Ha találsz rá jó választ, kérlek tudasd ;)

20*F

2011. júl. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
37%
Hallgasd minden nap Balogh Béla: A tudatalatti tízparancsolata című hangfelvételt minden nap! Az segíteni fog!
2011. júl. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 4k05 ***** válasza:
78%
Te a megvilágosodásról beszélsz. Buddha szavait idézve; "a megvilágosodás a szenvedés vége" tehát nem vágyódsz már semmire, mert tudod, hogy te vagy minden. Ha tényleg szeretnéd elérni ezt az állapotot, javaslom szerezd be Eckhart Tolle: A Most Hatalma c. könyvét.
2011. júl. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
56%

meditációval:)

vagy pszichológussal és egy jó kis önbizalomlökettel:)

2011. júl. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
56%
Egyelőre nem fog menni, ugyanis erre az állapotra is VÁGYSZ. Úgy elérhetetlen a vágynélküliség, ha vágyunk rá.
2011. júl. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ésszel is hozzádolgozhatsz, mégpedig azáltal, hogy megérted, és tudatosítod, hogy az élet egy tanösvény. Minden ami rossz az életben, az valójában egy lecke, amiből tanulnod kell. Töprengened kell, hogy miből mit kell tanulni. Ha ezt belátod, egyszerűen megérted, hogy minden jó, mert jó arra, hogy tanulj. Tehát nem aszerint kell értékelni, hogy rossznak érzed,,, vagy jónak, hanem aszerint, hogy tanulhatsz belőle vagy nem. Viszont mivel mindenből tanulhatsz, ezért minden jó.


Ami mégse lenne jó, azt szórd ki az életedből. Ilyeneket mondj: "Nem lehetek más, csak boldog." "Csakazértis boldog vagyok." "Boldog vagyok mindenért, ami történt velem. Hálás vagyok a tanulásért és a tudásért"

És feltétel nélkül bízzál benne, hogy az egész dolog meg van szervezve jó előre, és minden úgy van pont, ahogyan jó.

2011. júl. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Könnyebben elérheted, ha felidézed magadban az érzést, amit az áhított állapotban érzel. Egyébként meditációval sikerülhet megnyitni az önvalódnak a kaput, ami az "eredeti otthonhoz" vezet - ha érted mire gondolok. Ezért is olyan jó ez az állapot, mert önvalód érzi: otthon van.
2011. júl. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

mit szólnál egy leíráshoz, ami teljesen kifejti, hogy mi az amiben téved az ember, ami miatt vágyik, ami miatt elhatárolódik a szabadság, a boldogság, a béke érzésétől? S így talán megértheted és könnyebben átadhatod magad ennek. :)


üdv

26/F

LastOne.Left

2011. júl. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!