Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ki az a drakonak szolics?

Ki az a drakonak szolics?

Figyelt kérdés
2011. júl. 19. 15:24
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
74%

Ezt általános műveltségnek hívják és kérdem én, milyen ember az, aki nem tudja művelni minimum egy alap fokon a magyar nyelvünket? Öcsi, te nem tartozol ebbe a csoportba sajnos.

Elmondom mi a teendőd, a saját érdekedben: ne keress kifogásokat és magyarázkodásokat, valld be magadnak a hibáid. Ha ezt sikerült megtenned változtass rajtuk. Ha nem értenéd egy konkrét példát felhoznék: ne szólj olyan témához hozzá, amihez nincs kellő ismereted.

A válaszolók és kérdést feltevők között, avagy a gyakorikerdesek.hu felhasználói élő, hús-vér emberek és ezt tartsd észben. Attól, hogy rávilágítottam egy hibádra, attól én nem vagyok "hülye f@sz", ahogy te említetted.

Megértésed köszönöm.

2011. júl. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:

Igen, Teljesen egyetértek az előzővel nem is csak a F@SZ hanem az a sok "xD"-zés ez szerintem szánalmas. Jah és... 14 éves, egyik válaszában írta egy 21 éves csajnak :)


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..


Itt a bizonyíték :))

2011. júl. 24. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
Teljesen egyetértek az utolsó előtti válaszolóval.
2011. júl. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
0%

1.igenis értek ezekhez.

2.lesz@rom ha sz@rul írok eltudjátok olvasni azt kész nem vagyok művelt lesz@rom van fontosabb dolog is.

3.na és ha 14 vagyok?legalább nem vagyok akkora segg mint itt egyesek akik azt nézik mibe lehet belekötni és csak a másikat szopassák.

2011. júl. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:

drako:

Ez így egyre szánalmasabb... Nem tudod mikor kell befogni? O.o

2011. júl. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
0%
-.-jolvan-.-
2011. júl. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
Hehe, drako, nagyon jó lehetsz a csajoknál ha GYK-n is azonnal ráharapsz valakire így látatlanban...:D
2011. júl. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
0%
nem haraptamrá XD
2011. júl. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
Igaz, csak próbáltad.:)
2011. júl. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
0%
probálkozni lehet nem xD? am meg bírnak a csajok csak hogy tudd xd
2011. júl. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!