Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Komolyan kérdezitek ezt a sok...

Komolyan kérdezitek ezt a sok sületlenséget?

Figyelt kérdés
Szellemek,UFOK,angyalok,a gonosz,meg a jó ég tudja mennyi hülyeséget hordtok itt össze.Ezt ti valóban komolyan gondoljátok,hogy ezek léteznek?
2011. júl. 18. 23:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
54%
Há persze. Ezek mind valódiak csak a kormány eltitkolja pket. De én tudom hogy léteznek
2011. júl. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Igen, komolyan kérdezik.

Sok elmebeteg ember van ám...

2011. júl. 18. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
51%

Nem lehet inkább, hogy ti vagytok a szűklátókörűek? Vagy nem tanultátok meg fizikaórán, hogy csak bizonyos határig tudjuk érzékelni a dolgokat, és sok egyéb dolog létezik, de az érzékszerveink nem képesek felfogni. Vagy féltek, hogy ha kicsit elvontabban godnolkodtok, akkor kinevetnek a társaitok?

Itt mutatok egy tényleg rövidke sztorit, amit nem nehéz elolvasni, és erről szól.

[link]

2011. júl. 18. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
59%
Persze, attól még, hogy te csak nézel, de nem látsz, sokan vagyunk akik hisszük és tudjuk a valóságot...
2011. júl. 18. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
51%
Kérlek, ne foglalkozzatok ezzel a kérdéssel és ne válaszoljatok rá. Ez az ember csak provokálni jött ide, mert biztosan a konfliktusban leli örömét szegény. Ha látja, hogy nem válaszoltok rá, abba fogja hagyni az ehhez hasonló bejegyzések írását.
2011. júl. 18. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó,ne röhögtesd már ki magad.Normális ember talán egy bizonyos fokig hisz esetleg a lélekvándorlásban,még az elfogadható....de amit ti összehordtok itt,ne haragudj de röhögni való.Láttál már a valóságban angyalt?Netán beszéltél vele?Ez csak egy példa.Nem kell ezen felháborodni.Java részét az újságokból szemezgetitek,meg a tévéből,netről-majd el hiszitek,hogy ez így is van.Egy felmérés szerint tíz emberből kilenc az égadta világon soha nem tapasztalt semmiféle paranormális jelenséget,csak hallott róla,és vakon hisz benne mert elakarja hinni.
2011. júl. 19. 00:27
 7/12 anonim ***** válasza:
Én csakazértis írok :D
2011. júl. 19. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Kedves K.!

Igen én elhiszem, hogy léteznek földönkívüliek, szellemek, asztrál világ stb. Én rendszeresen olvasom a gyakori kérdések/ezotéria kérdéseit. Én szerintem a feltett "kérdések" 50% kamu a másik 49% mindenbe beleképzel valamit. Pl. "valami mozgott az égen és világított" és azt mondja rá, hogy UFO. (egyébként az ilyenek hullócsillagok vagy műholdak) A másik kedvencem, hogy olyan érzésem van mintha figyelne valaki és recseg a padló és még láttam is a szemem sarkából. Ebből lehet látni, hogy a gyerek aki kérdezi nem múlt el 12 éves, mert a hőtágulást nem tanulta (7.o. fizika) és túl sok horror filmet néz mellette amitől mindent beképzel.

2011. júl. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem tudják, csak hisznek bennük. Innen kezdve felesleges vitatkozni rajta. Persze sok van, amelyik már nagyon beképzeli magának őket. Majd akkor jöjjenek meggyőzni minket, ha kézzel fogható bizonyítékok vannak, mert addig csak annyi az egész hogy mindenbe belemagyarázni mindenfélét. A többség nem hinni akar, hanem tudni
2011. júl. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Five Star ***** válasza:
Én nem tudom, hogy léteznek-e, de nem vetem el a lehetőséget. Ugyanannyi bizonyíték van arra, hogy léteznek, mint hogy nem.
2011. júl. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!