Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sokan kérdezitek, hogy hogy...

Sokan kérdezitek, hogy hogy lehet lefogyni? Én így csináltam!

Figyelt kérdés

167 cm vagyok, 74 kg-ról indultam 6 hónapja.


Mozgás: kezdetben heti 3x1 óra aerobik (eleinte majd összeestem), most már az aerobikot kiegészítettem biciklizéssel (min. egy óra) és futással (még csak kb. 30 perc). Ez így még min. +2 nap.


Étrend:

Reggeli: tejeskávé, pirítós, felvágott, zöldségek vagy joghurt bele zabpehely vagy tojásrántotta

Tízórai: gyümölcs és/vagy joghurt vagy müzliszelet

Ebéd: leves, főzelék v. saláta hallal, hússal (roston)

Uzsonna: mint a tízórai

Vacsora: virsli, felvágott v. ebéd maradéka sok zöldséggel


Jelenleg 63 kg vagyok. Még szeretnék pár kg-ot fogyni, de a sok sporttól olyan feszes és izmos lettem, hogy 36-os ruhákat hordok.


Rengetegen kérdezitek, hogy mi a tuti tipp a fogyásra.

Szerintem: egészséges étrend, ami nem csak addig tart, amíg el nem éred az álomsúlyt, és a mozgás.

Nem mondom, hogy nem csábulok el, de akkor másnap még többet mozgok! Nem volt könnyű átállnom, de sikerült.


2011. ápr. 5. 12:32
 1/5 anonim ***** válasza:
szia. tegnap tettem fel egy kérdés, hogy ki milyen étrendet követ, és nekem ez nagyon hasznos volt. köszike. és gratulálok a kitartásodhoz, csak így tovább.
2011. ápr. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Gratulálok!


Bár nem találtad fel a spanyolviaszt, mert az igazság az, hogy ez az egyetlen járható út.


Egyébként meg tökmindegy, a dilettánsok akik egy-két hét alatt akarnak lefogyni, lusták, akaratgyengék, és csak hisztiznek, úgysem fogják soha felfogni :)

2011. ápr. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Én is azt gondolom, hogy ez az egyetlen normális módja a fogyásnak!


Első: örülök, hogy tudtam segíteni!

2011. ápr. 5. 13:08
 4/5 anonim ***** válasza:
gratulálok! Én is hasonló étrendet terveztem kialakítani, csak az időpontokban nem tudok dűlőre jutni. Te mikor ebédeltél, vacsiztál? köszi.
2011. ápr. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Reggeli 7 körül, tízórai 9-10 között, ebéd 13 felé, uzsi 16-kor, vacsora 7-kor. Közben, ha nagyon éhes voltam ettem 1-1 puffasztott rizst illetve ha este rágcsa kellett répát, uborkát, paprikát mártogattam light sajtkrémbe.
2011. ápr. 6. 11:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!