Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Látatok már valami olyasmit...

Látatok már valami olyasmit ami természetfelettinek mondható?

Figyelt kérdés
Az is érdekel ha álmotokba látatok és én ilyen ufó vagy szelem re gondolok elsősorban és megköszönném ha nem viccelődés lenne belőle. :)
2011. júl. 18. 00:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Álmomban elég sok természetfeletti van. :) Valamikor azt álmodom hogy varázsolok (nem harry potter módra) vmikor, hogy sárkányon űlök... a sok fantasy könyv. :D
2011. júl. 18. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%
Én a napokba olyannyira bűn ronda lányt láttam,hogy szavakkal nem lehetne kifejezni ! Ez nekem abban a pillanatban természetfelettinek mondható volt.
2011. júl. 18. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Legelső nap az új suliban azt hittem, hogy az akaratommal kapcsoltam fel a villanyt a budiban, de aztán kiderült, hogy mozgásérzékelős. :(
2011. júl. 18. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Igen, hülye helyen eltörni tárgyakat.


Szóval ott eltörni dolgokat amik a fizika szerint nem ott kellett volna hogy eltörjenek hanem a mellette levő gyengébb résznél.


Tövábbá önmagától elpattanni pezsgős poharat álló helyzetébe a vitrinbe úgy, hogy semmi sem volt benne.

2011. júl. 18. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Vámpírokat.
2011. júl. 18. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 skutaigergő ***** válasza:
Szellemek, démonok, őrangyalok, sötét angyal, fogalmam sincs milyen angyal, Ég királynője (Boldog asszony, Szűz Mária, stb...), Halál (bár Ő is démon). Asszem még csak ennyit.:) Ha érdekel részletesebben dobj egy e-mail-t.:) trewelny@gmail.com
2011. júl. 18. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Smartguy86 ***** válasza:
100%
Kezdem azt hinni, hogy az értelmes ember is természetfeletti. Mert hogy ritka jószág, az biztos...
2011. júl. 18. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 BlackSword ***** válasza:
aha... az emberi hülyeség... az mindenen túltesz...
2011. júl. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Killgun ***** válasza:
0%
Igen...látom sikerült az utolsó 2 nek tükörbe nézni xD
2011. júl. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 skutaigergő ***** válasza:
Meg az emberi tudatlanság is... az is határtalan... Menjetek oda egy nagyon kicsi gyerekkhez és őt is kérdezzétek meg és őt is hülyézzétek le nyugodt szívvel...
2011. júl. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!