Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit jelenthet a folytonos...

Mit jelenthet a folytonos szorongásom?

Figyelt kérdés
Ha valami olyat mondok mahamnak,vagy csak belegondolok,akkor egyből elfog a szorongás,és egész éjszaka tart,majd ha el tudok aludni,reggel ha mindenről megbizonyosodtam,hogy nincs semmi baj,akkor elmúlik.De most hiába nézek át mindent,hívok fel mindenkit,aki számít,semmi.Mitől lehet?
2011. júl. 16. 20:51
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ez főként pszichológiai probléma. Én is szorongásos vagyok és kezdetben gyógyszeres kezelést, mára - szerencsére - csak a magam segítségét veszem igénybe.

Én a helyedben felkeresnék egy pszichiátert, mert ez szörnyű betegség, én kábé 10 éve küszködök vele és hol javul, hol romlik.

Fel kell tárni az okát, de addig is gyógyszerrel remekül kordában tartató.

2011. júl. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem megyek pszichiáterhez.Milyen gyógyszer lenne jó?
2011. júl. 16. 22:07
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezt sajnos a pszichiáter tudja megmondani. Én kezdetben Xanaxot, majd valami más nevű nyugtatószert szedtem, de olyan voltam mint egy zombi. Nekem a legjobban a pszichoterápia vált be, igaz ez már másfél éve húzódik, de a legátfogóbb képet így kaptam magamról és a problémáimról. Kérj segítséget, ez nem szégyellnivaló és nem is parás dolog.
2011. júl. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mire gondolsz amikor ezt érzed? Félsz valami konkréttól vagy inkább depresszió?
2011. júl. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 BlackSword ***** válasza:
Menj el egy pszichológushoz... Elehet valami elfojtott emlék akar így a felszínre törni... Nem kell egyből gyógyszerhez nyúlni... Lehet csak ki akarsz beszélni valamit magadból... A pszichológus pedig nem orvos, tehát nem is írhat fel gyógyszert... De segíthet megoldani... Lehet csak stresszes vagy...
2011. júl. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ha gondolok egy dologra,valaki halálára,esetleg csak olyan dologra,amit nem gondoltam komolyan,akkor elkezdek szorongani,de ha csak valamiről úgy érzem,hogy nem megy,nem fog sikerülni,akkor megint szorongás,egészen addig,amig el nem alszok.
2011. júl. 18. 19:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!