Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ezt hová tennétek? Mégis mit...

Ezt hová tennétek? Mégis mit élt át?

Figyelt kérdés

Egyik barátnőmmel nemrégiben elmentünk piknikezni egy erdőbe, és egy üveg bor után el kezdett "sztorizni".

Mindig szkeptikus lánynak ismertem meg-ezoterikus témában, de most elég érdekeseket mondott.


Bevallotta, hogy 7 éves korától vannak furcsa rémálmai, nem tud mozogni álmában, dolgokat lát maga felett félálomban, gyakran ruha nélkül ébredt egy ilyen esti rémálom után, ruháját a lakás másik pontjában találja meg, és máig tartanak az élénk álmai utazásról furcsa világokba, akárhányszor felkel, kialvatlan...És ezt én is látom rajta.

Mesélt még egy furcsa dologról, lehet kinevettek, állítólag egyszer felébredt és a szekrénye mozogni kezdett, fel-le, mély morgás kíséretében, másnap szinte fel sem tudott kelni...Valami mentális baja van?


2011. júl. 14. 14:36
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
És ami érdekes, miközben ezeket mesélte el kezdett sírni, hogy senki nem hisz neki....
2011. júl. 14. 14:37
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Gondold csak el, milyen sz@r lehetett ezt a szüleinek előadnia, úgy, hogy gondolom nem hittek neki...Amikor senki nem véd meg.
2011. júl. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Igen ez szörnyű, de ez mégiscsak egy elmebaj lehet nem? Vagy valami rögeszme.
2011. júl. 14. 14:45
 4/13 A kérdező kommentje:
Paraszomnia?
2011. júl. 14. 14:48
 5/13 anonim ***** válasza:
Szia, írtam egy priv.üzenetet.
2011. júl. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm, még nem kaptam meg. Kicsit sggfejnek érzem magamat, hogy feltettem ezt a kérdést, remélem nem talál rá.
2011. júl. 14. 15:08
 7/13 anonim ***** válasza:
Előző hozzászóló vagyok, lehet hogy ő elsőre "se*gfejnek" fog téged gondolni de az életét mentheted meg ezzel :)
2011. júl. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Parasomnia, ennyi, de lehet, hogy emögött mély gyerekkori traumák húzódnak meg.
2011. júl. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Inkább valami sérlem kivetülése gyerekkorból, de volt olyan ismerősöm, akinek elvileg semmi gondja nem volt, mégis hasonló tünetekkel rendelkezett. Elég brutális arra kelni, hogy hörög és nyög, sikoltozik a haverod melletted.


Pluszban még: a srácot gyerekkorától ismertem, amikor nem volt divat ez az ufó mizéria, már akkor is fura "hosszú manókról" számolt be, akik felette állnak. Lehet túl sok mesét hallgatott.

2011. júl. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Killgun ***** válasza:
Sorolom a lehetőségeket:Alvajárás,paralízis,entitások...Ez nem elmebaj...Ki kéne deríteni mi a baja,mert komoly gondjai lehetnek még.
2011. júl. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!