Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ez mitől lehet? Talán valami...

Ez mitől lehet? Talán valami szellem?

Figyelt kérdés
Tegnap este kint voltam az utcán.Beszélgettem a szomszéddal.Neki támaszkodtam a falnak kézzel egy jó ideig.És amikor mentem volna haza akkor odaragadt a kezem a falhoz.Még nem is az hogy ragadt hanem nem tudtam elvenni a faltól a kezem.Ott álltam KB 3 óra hosszát.A fiam már keresett.Amikor odajött hirtelen le tudtam venni a falról a kezem.Nem mondtam senkinek hogy a fiam ne féljen vagy ne tartson hülyének....Ez mitől lehetett??Nemigazán hiszek a szellemekben...
2011. júl. 7. 08:59
 1/10 anonim ***** válasza:

Két kézzel neki támaszkodni a falnak? Miért? Rosszul voltál?

De lehet hogy kezdődő skizofrénia...Keress fel orvost.

Egyéb ötlet nincs. szellemek kizárva!

2011. júl. 7. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Csak egy kézzel támaszkodtam.És keresztbe tettem a lábam.Akkor lehet hogy csak a szomszéd szórakozik velem.
2011. júl. 7. 09:21
 3/10 anonim ***** válasza:

Na ja, de ez nem magyarázza meg, hogy miért tudtad elengedni a falat, mikor megjelent a fiad.

Szóval a szórakozó szomszéd-elmélet szerintem kizárva.

2011. júl. 7. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát lehet hogy mert előtte elengedtem mert kint aludtam az utcán.Úgy KB hajnali 1-kór felébredt a fiam és keresett.És a fiam 16 éves
2011. júl. 7. 09:26
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom ennek mi a valóság alapja. de megpróbálok józan paraszti ésszel gondolkodni: Tegyük fel ha én nem tudnám elengedni a falat bármilyen oknál fogva is elkezdenék kiabálni, segítséget kérni valakitől elvégre gondolom nem kihalt részen történt a dolog. Dehogy ott éjszakáztál... hmmm vagy elájulhattál ami az emlékezetkiesést okozta és rosszat álmodtál közben...

Vagy pedig volt benned pár "dl" kannás bor...

Egyéb ötletem nincs sajnos. Érdemes kivizsgáltatnod magadat.

2011. júl. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem egy kicsit elborozgattatok a szomszéddal.Nem de?
2011. júl. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem
2011. júl. 7. 10:52
 8/10 anonim ***** válasza:
De.
2011. júl. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Akk nem írtam volna ki ezt a kérdést -.-"
2011. júl. 7. 11:06
 10/10 Won ***** válasza:

Tényleg érdekes kérdés. Lehet, hogy valami energiamező létesült, amely odavonzott a falhoz. Tudod vannak ilyen emberek, akik különbféle dolgokat magukra tudnak tapasztani.

Szval, amikor a fiad megérkezett, őrá kezdtél figyelni és a koncentráció megszünt és az erőtér feloszlott. Valami hasonló történhetett.

Üdv: Won

2011. júl. 9. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!