Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szellem az ágynál? Hogyan...

Szellem az ágynál? Hogyan lehet ez?

Figyelt kérdés
Multkor este lefeküdtem és aludtam éjjel ugy kb. 02.00-ig.és nagyon rossz érzésem volt és inkább elkezdem anyukámnak kiabálni.és megláttam hogy egy magas férfi kezd el felém közeliteni és anyukám meg nem hallotta meg és nem jött.és bebujtam a takaro alá és megnéztem hogy még ott van-e.és ott volt és engem figyelt de utánna meg eltünt.szerintetek mi lehetett ez? 13/L
2011. jún. 27. 22:21
 1/7 Tom Benko ***** válasza:
Kellemetlen álom.
2011. jún. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Jajj,ilyen nekem is volt.Nyaraltunk,és anyukám a vizes törölközőt felakasztotta a félig nyitott szekrény ajtóra száradni.Éjszaka egy jó kis rémálom után felébredtem és a törölköző egy kabátos alaknak tűnt,ráadásul a holdfény úgy esett rá,hogy még szeme is lett a kabátnak.Anyukám ott volt tőlem két méterre a másik ágyon,mégis kellett vagy 2 óra míg át mertem rohanni hozzá...persze úgy leizzadtam a takaró alatt,hogy csurgott rólam a víz :D
2011. jún. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
rá írok privátba -.- nem fogok itt is veszekedni tommal.
2011. jún. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
nem szólítalak draconak
2011. jún. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Tom Benko ***** válasza:
Én nem veszekedtem senkivel.
2011. jún. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szeret téged. Veled akart aludni. Hát nem romantikus?
2011. júl. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
dee nagyon romantikus. :)
2011. júl. 31. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!