Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Jelent ez valamit két ember...

Jelent ez valamit két ember között?

Figyelt kérdés
egy fiú aki elég fontos számomra de még csak egyszer találkoztunk (sokat beszélgetünk) kitalált valamit amit éppen csináltam de nagyon különös dolgot direkt..ő pedig tudta hogy azt csinálom
2011. jún. 23. 19:13
 1/2 anonim válasza:

Eleg homalyosan mondtad el, de velem is fordultak elo olyan dolgok, amik megmagyarazhatatlanok voltak.Peldaul mentunk a villamoson, es meglattam valakit, akirol eszembe jutott valami.Es a lany akivel utaztam, de nem igazan ismerem, hirtelen feltett egy kerdest, amiben benne volt a valasz, es nem volt honnan tudja.Es abbol ami eszembe jutott kovetkezthetett ra.Es tobb ilyen is eszembe jutott vele kapcsolatban.


En hiszek az ilyesmikben, ugyhogy meg jelenthet is valamit, de a valaszt csak te tudhatod.

2011. jún. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
talán annyit, hogy nagyon egy hullámhosszon vagytok ami csúcs =P
2011. jún. 24. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!