Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ezek miért lehetnek?

Ezek miért lehetnek?

Figyelt kérdés

Gyakran fordul elő, hogy éjjel felriadok (nem vagyok teljesen ébren, de már nem is álom, kettő közti átmenet), és furcsa fényes tárgyakat, leginkább KÉK fényeket látok.

(Volt, hogy kéken fénylő kardot, vagy színes, piros, zöld, kék guruló kerekeket láttam), de van, hogy csak simán a kék fényt.

Régebben nem volt ilyen, kb 1 éve van, csak sz@r, mert néha félek tőlük, mert közelednek felém:-S

Valaki tapasztalt hasonlót?

(Nem vagyok hülye, nem szedek semmit, és feltételezem, hogy nincsenek ott, csak én látom, de rohadtul zavar...)


2011. jún. 20. 22:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem tapasztaltam ilyet de valami tudatalatti miatt lehet ez.
2011. jún. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ismerős! Kinyitod a szemed, teljesen tudatodnál vagy, de közben még félig álomban. Havonta előfordul nálam is, persze mást látok. Pihendd ki magad kellően
2011. jún. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!