Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek lesz majd világvég...

Szerintetek lesz majd világvége 2012-ben?

Figyelt kérdés
2011. jún. 18. 09:41
1 2 3 4
 21/35 anonim válasza:
37%

A világnak soha sem lesz vége!

Csak azoknak, akik nem hisznek Istenben! Mert az egész világ az övé, és annak adja, aki hisz benne és megtartja az ő parancsát! Gondolkozz el rajta!

2011. jún. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim válasza:
ateista vagy?hát már hogy a f aszba lenne világvége?!
2011. jún. 22. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim válasza:
Lesz. Csúnya háború formájában. Mikor kómában voltam, láttam
2011. jún. 22. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim válasza:
megoszlanak a vélemények én azt mondom, hogy lehet. mert most gondolj bele.. lehet hogy gyenge kifogás de olvadnak a gleccserek. ma már 40-50 fok között vannak a nyarak. időeltolódás. hőingadozás. és még van egy év. mi lesz addig? most akik azt mondják, hogy miért pont 2012.. de ha mit tudom én belecsap a villám a fába. miért pont az a fa? nem elég annyi hogy "miért pont akkor".. másrészt meg az emberek hülyék. azért lenne világvége(ami egyébként a Föld végét jelenti) mert az emberek a "technikájukkal" vannak elfoglalva. nem a természet védelmével. persze hogy világvége van amikor kínában a tengerbe temetkeznek, itt meg mérgeket és gipszet öntenek a tóba/folyóba. összeomlik a természet mert elrontják
2011. jún. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
61%

semmi se tart öröké .előbb utobb ugyis vége az emberek korának.

dino faj se volt öröké.

2011. jún. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 Pintér Ivett Gabrie. válasza:

Sokan azt mondják hogy igen.

De szerintem nem.

Lehet hogy lesz , de még én sem tudom hogy mit is gondojak.

2011. jún. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim válasza:
én abban hiszek, hogy világvége nem lesz, viszont néhány változás (pl több földrengés az átlagosnál, vulkánkitörés) lesz
2011. jún. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
57%
Természetesen lesz! Ez tudományosan bizonyított tény és a világ vezetői is felkészültek rá. A megegyezésük szerint előtte egy hónappal beszüntetnek minden törvényt, ingyenes lesz az alkohol és a prostituáltak! Alig várom már ...
2011. jún. 23. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 Jóska Pista Gyula válasza:

Persze hogy lesz

Hupikék törpikék potyognap ez égből, az állatok elkezdenek repkedni, az emberek meg kopoltyút növesztenek.

2011. jún. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:

Dehogy lesz arra találták ki az egészet,hogy egyes hülyék

(nem az összes aki azok elhiszik csak egy páran)ki álljanak

az út szélére és az ellenkező nemnek az mondják,hogy nincs sok idejük már hátra itt be valósíthatják álmaikat.

Problem,Maják?

2011. jún. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!