Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek lesz majd világvég...

Szerintetek lesz majd világvége 2012-ben?

Figyelt kérdés
2011. jún. 18. 09:41
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
ezósként mondom hogy nem lesz!!!
2011. jún. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
Nem hiszem. Talán valami változás...
2011. jún. 18. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 lovelyne válasza:
kizárt!
2011. jún. 18. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
Esélytelen, eddig is lett volna már egy csomó világvége de mégsem lett, ha esetleg lenne is világvége de nem 2012-ben akkor is az emberi "hülyeség" miatt következne be, de ez lenne pár 100 akár 1000 év is :)
2011. jún. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim válasza:
minden második évre ezt jósolják... Eddig még nem jött össze :D Bár én nem vagyok ezós,minden megmagyarázhatatlan dolognak látom a valóságtartalmát,kivéve ennek. Szerintem fizikai képtelenség,hogy a föld klímája ilyen jelentős vagyis végzetes változáson menjen keresztül negyed év alatt...2011 szeptemberben -40 fok? ugyan már... Ennek az esélye már bocsánat de 0. 30-32 fok lesz még nyáron... ahhoz,hogy ez lehűljön 70 fokkal,nem elég 2-3 hónap. Ezo ide vagy oda,ez fizikai képtelenség szerintem. Meg azt is mondták,hogy tavaly októberben-novemberben valami bolygót kellett volna látnunk... nem történt meg,szóval leérettségizhetek még :D Azt viszont el tudom képzelni,hogy valamiféle szelektálás vagy ilyesmi lesz,amit "véletlenek sorozata" ként könyvel majd el a többség. Ezt katasztrófákra értem. Szóval lehet,hogy max. meg fog csappanni a létszám,de nem hal meg mindenki.
2011. jún. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
100%
Annyi világvége volt már, miért pont 2012-ben ne lenne?!
2011. jún. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
Majd kezdeném elhinni,ha a főhangoztatók,nagy összegeket vennének fel kölcsön,és utaznának,szórnák a pénzt két marokkal.Mondván úgysem kell megadni.De pont az ellenkezőét látom.Akkor meg minek ?
2011. jún. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
szerintem lesz
2011. jún. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
Megnyugtatlak:lesz!De ugye többször nem kérdezed meg?
2011. jún. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim válasza:
Nem tudom, de igazából nem is nagyon foglalkoztat, mert ellene úgysem tehetnék semmit. Legfeljebb igyekeznék a lehető legtöbbet kihozni a hátra lévő időben az életből. De olyan bizonyosságot senki nem képes felmutatni, hogy valóban lesz-e, amiért felélném ennyi idő alatt a javainkat.
2011. jún. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!