Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ez mit jelenthet? Mi az oka?

Ez mit jelenthet? Mi az oka?

Figyelt kérdés

Arról lenne szó, hogy én egyes szituációkan úgy érzem magam mintha már ugyanaz megtörtént volna velem. Nem nagy dolgokra kell gondolni:

pl: ülök a suliban a padban és egyszer arra leszek figyelmes, hogy amit a tanár mondott én már azt láttam , hallottam. De nem úgy, hogy én már hallottam azt amiről beszél hanem minden nekem ismerős: mimika, kézmozdulat....abszolut minden...

vagy egy más példa: nézek egy filmet és egyszer csak valami eszembe jut és a másik pillanatban az történik a filmben.

vagy valaki játszik egy labdával és kirepül a keritésen a ladba és én akkor is arra gondolok "nekem ismerős ez a helyzet, én már láttam ez"

Valahogy mintha megéreznék dolgokat és azok pillanatokon belül valoságossá válnak.


Szerintetek ez mi lehet?

Köszi aki elolvasta és annak mégnagyobb köszönet aki válaszol is rá:D


2011. jún. 12. 17:45
 1/5 anonim válasza:
ezt nevezik deja vu nak. allitolag azert ismerosek bizonyos szituaciok mert elozo eletedben mar megeltel egy olyat vagy hasonlot. velem is elo szokott fordulni
2011. jún. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom mitől lehet ez,de örülök,hogy nem csak én vagyok így ezzel. Régebben pl.: egy két évvel ezelött az volt vele,,.hogy néztem a tévét és előre megtudtam mondani,hogy mit mondanak(holott még nem láttam a filmet) és oylan is volt,hogy mondtam egy mondatot valakinek(legtöbbször anyumnak) és a tévé megismételte. :// Durva.. És velem is volt bőven olyan,hogy voltam egy helyen ahol eddig soha mégis olyan ismerős volt... Olyan is volt,hogy suliban voltam és minden egyszerre olyan volt mintha megtörtént már volna,a mozdulatok a ruhák MINDEN! Nagyon furcsa.Ez az előző életes cucc meg nem hiszem,hogy igaz,mert akkor ,hogy lehetne ugyanazokkal az emberekkel és modern ruhában?
2011. jún. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hát igen...nekem is ez a véleményem......

Mindenesetre nagyon FURCSA:D

2011. jún. 12. 18:57
 4/5 anonim ***** válasza:
Velem is volt már egy csomó ilyen. :)
2011. jún. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
velem is sokszor vannak ilyenek. Múltkor pl cseteltem, és eszembe jutott egy régi nick, akit már mióta nem láttam fent.. és meg is jegyeztem a többieknek a szobában, hogy de rég nem láttam fent. Erre 5 perc múlva fellépett! Meg máskor is volt olyan, hogy kérdeztem, hogy "XY-t nem tudjátok mikor lesz fent??" erre egyből belépett:D Deja vu érzésem is szokott lenni, meg az is, hogy néha barátnőmmel, vagy tesómmal ugyanarra gondolunk.
2011. jún. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!