Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Yantra...

Mi a véleményetek a Yantra kristályról?

Figyelt kérdés
Szerintetek tényleg hatékony lehet egészség,anyagi,boldogság téren?
2011. jún. 8. 10:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Ugyanolyan humbug, mint a többi :-)
2011. jún. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 eNerdzsy ***** válasza:

Hangzatos neve van!


Anyagi téren csak akkor hatékony, ha az eladó jó sok balekot talál aki megveszi.

2011. jún. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem a kristályoktól függenek azok a dolgok, amiket leírtál
2011. jún. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nem tenném fénykardba:)
2011. jún. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
miért nem lehet fénykardba tenni? :O
2011. jún. 12. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Szia!


Nekem volt ilyen kristályos medálom, még Mandala Kristály néven (a cég előző neve) vásároltam. 3 hónapig hordtam, és csak vártam a csodát, ami nem történt meg, így visszaküldtem és visszakaptam a pénzt.


Viszont: a medál és a többi Yantrás ékszer is azon alapul, hogy féldrágakövek vannak benne. Én a kristályokkal most kezdtem el foglalkozni, és most már látom azt is, hogyan működnek a kövek. A köveket vagy köves ékszereket rendszeresen tisztítani kell (napfény, holdfény, folyó vízsugár, földbe ásás, stb), mert időről-időre felveszik a használója és a környezet negatív rezgéseit, energiáit, így nem tudnak segíteni a saját pozitív, Föld mélyéből áradó rezgésekkel. A medál a különböző csakrákra ható köveket tartalmaz, de a segítéshez "tudniuk kell", miben szeretnéd a támogatásukat, tehát be kell őket "programozni" tisztítás után.

Nos, ezeket én nem tudtam a viseléskor és ezért nem is történt semmi. Csak gyűjtötték a sok negatív dolgot tőlem... :-(


Most inkább marokköveket szerzek be, ami épp megtetszik (fontos, hogy azt érezd, hogy vonz a kő) vagy amilyen problémára megoldást keresek, annak megfelelőket. Ezeket hordhatod magadnál bárhol vagy választhatsz medált vagy ékszert belőlük.

Egyébként a hegyikristály a jolly joker mind közül. :-)


Info innen:

[link]


"A HEGYIKRISTÁLYRÓL ÁLTALÁBAN


A hegyikristály színtelen, átlátszó, gyakran zárványos. Az értékesebb hegyikristály darabok víztiszták és üvegfényűek, zárvány nélkül. A hegyikristály minden gyógykövek " leggyógyitóbbika", a drágakövek közül a legtöbb gyógyhatással rendelkezik. Hatását ma már a hagyományos orvoslásban is elismerik, a hegyikristályt orvosi műszerekben is használják.


A hegyikristály fokozza az összes többi kő hatását, erősíti a test összes funkcióját, kiegyensúlyozó hatást gyakorol a lélekre.

A legismertebb gyógykövek egyikének számít.


Tiszta energiája minden más energiát mozgásba hoz. Akár marokkőként akár ékszerként használjuk a hegyikristályt, érdemes más kövekkel kombinálni!


Hegyikristálytűkkel bármely más követ feltölthetünk."


És néhány link, ahol én nézelődtem:


[link]

[link]

[link]

azurit.hu

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2012. júl. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!