Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerinted lesz világvége...

Szerinted lesz világvége 2012-ben?

Figyelt kérdés

Azért teszem fel a kérdésem,mert igaz több hasonlót kérdeztek már,de én most a ti véleményetekre vagyok kíváncsi.Nem kérek a nagy bonyolult ezós-tudósos szövegekből. Annyit szeretnék,hogy 1.írd le,hogy igen vagy nem 2.magyarázd meg miért


További szép napot :)


2011. jún. 1. 16:14
1 2 3
 21/22 anonim válasza:

A maja naptár nem egyezik a Gergely-naptárral. Nem azonos a logikájuk, nem lehet egyszerűen lefordítani az egyiket a másikra – magyarázza Don Alejandro. – Ezért sokan nem értik a maja naptárat, és ezért állítják, hogy 2012-ben eljön a világvége. Ahogy ma felkelt a nap, és ahogy holnap is felkel majd, ugyanúgy két év múlva is felkel, és 2013-ban is ugyanaz a nap süt majd ránk, mint most. 2012 decemberében ritka csillagászati együttállások jönnek létre, amelyek az ősi maja bölcsek szerint valóban nagy eseményeket jeleznek, de nem kell aggódni!”

Ezt nyilatkozta Nomád Farkas a maja származású bölcs ember.

2011. aug. 13. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Nekem úgy tűnik, hogy 2012-ben nem világvége, hanem egy óriási gazdasági világválság lesz, nagyon afelé haladnak a dolgok.

Hogy ennek milyen beláthatatlan következményei lesznek, abba jobb nem is belegondolni.

Lehet, hogy nekem megoldódik egy csomó problémám, és én leszek a világ egyik legboldogabb embere, de nagyon sok ember nagyon fog szenvedni a gazdasági összeomlás, és az esetlegesen meghonosodó új hatalom/vallási-társadalmi rendszer rendkívüli elnyomása miatt, és ez be fogja árnyékolni földöntúli örömömet

Ha Kína lesz az új vezér az Usa helyett, attól én is nagyon félek, de ha más nagyhatalom lesz az új vezér, akkor talán hiperboldog lehetek, de ha azt látnám, hogy a környezetemben lévő emberek, családtagjaim, ismerőseim, akiket nagyon szeretek, nem tudják elfogadni az új rendszert, rettenetesen szenvednek tőle, és rendkívüli elnyomásként élik meg, akkor nem tudnék felhőtlenül örülni.

azt tudom, ha nem Kína, hanem más lesz az új vezér, akkor én nem megyek az Usa-ba, és nem menekülök sehova, mert megvalósul az a társadalmi-vallási rendszer, amit annyira szeretnék.

Hála Istennek, nagyon afelé haladnak a dolgok, hogy ez így lesz.

Üdv: Annazara

2011. aug. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!