Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerinted lesz világvége...

Szerinted lesz világvége 2012-ben?

Figyelt kérdés

Azért teszem fel a kérdésem,mert igaz több hasonlót kérdeztek már,de én most a ti véleményetekre vagyok kíváncsi.Nem kérek a nagy bonyolult ezós-tudósos szövegekből. Annyit szeretnék,hogy 1.írd le,hogy igen vagy nem 2.magyarázd meg miért


További szép napot :)


2011. jún. 1. 16:14
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Senki nem tudhatja mikor lesz a világvége. Tényleg ezerszer beharangozták már. Akármelyik nap becsapódhat bármi a Földbe... de több a valószínűsége, hogy nem fog.
2011. jún. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

"Akármelyik nap becsapódhat bármi a Földbe... de több a valószínűsége, hogy nem fog."


100% hogy be fog, csak az a kérdés hogy mikor. A föld története során már rengetegszer megtörtént, nem beszélve azokról a meteorokról, amik minden pillanatban bombázzák a földet, de méretük miatt talán észre sem vesszük őket.

A kicsik tehát gyakrabban, a nagyok ritkán, de eltalálnak minket.

2011. jún. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Igen lesz világvége,de hogy mikor azt nem tom lehet most.Vagy most.Nem..... most
2011. jún. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Nem lesz.

Maják mondták hogy lesz.Nem..nem mondták, csak nekik a naptár ér véget hogy 2012 dec 21.

Nekünk meg 365 naponként ér véget. Mégse döglünk meg 1 évente.

Milyen durva lenne már. o.O

Az emberek egy része valamiért vonzódik a világ vége iránt.

Talán a reménytelenség, vagy a káosz és a rosszindulat játszik közre.

Na meg a médiafogás:)

2011. jún. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
A nagyobb a valószínűsége annak hogy nem fog-ot úgy értettem, hogy több nap telik el úgy az életedben h nem csapódik be. Azt hiszed nem tudom h már soxor előfordult a Föld történelmében? Viszont ahoz, hogy a te életedben is bekövetkezzen egy ilyen esemény, annak már kevesebb a valószínűsége minthogy nem. Értem?
2011. jún. 2. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Nem, mert mindez a maják naptárából jön, ami nem jelenti azt, hogy ők tudták, hogy ez a világ vége. Annyi feltételezés van az egészben, hogy ennyi erővel bármit lehetne állítani.
2011. jún. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Maják tudták hogy világ vége lesz.

Ha tudták hogy ekkor lesz a világ vége akkor azt miért nem tudták hogy el fog tűnni a civilizációjuk?

Ha ennyire előre láttak akkor miért nem tettek ellene?

Szerintem a világon nincs még egy olyan nép aki hagyná csak úgy kihalni a saját fajtáját.

2011. jún. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

2012-ben nem a világnak lesz vége, hanem ennek a világrendnek, és be fogják vezetni a Kitáb-Í-Aqdas szent törvényeit.

Üdv: Annazara

2011. jún. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:
erre anyit tudok mondani nem az emberek dontik el egy szar naptaron h mikor lesz a vilag vege azt csak Isten donti el ha ugy akarja ma delutan jon vagy holnap kit ugya nem muszaly jele legyen
2011. jún. 15. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Majd 2013. január 1-én megírom.
2011. jún. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!