Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért nem jönnek össze a...

Miért nem jönnek össze a dolgok, ha nagyon akarjuk?

Figyelt kérdés

Én azt vettem észre, hogyha valamit nagyon-nagyon görcsösen akarok, akkor az SOHA ne jön össze.

Akarom, akarom és akarom, és semmi nem történik, sőt, minden csak rosszabb lesz, amikor pedig feladom, hogy "Oké, ez nem fog menni soha", akkor pedig hetek alatt megvalósul az, amin előtte esetleg fél évig 10 hónapig kínlódtam.


Miért van ez?

Tapasztaltatok már ilyet?


2011. máj. 31. 15:01
1 2
 1/18 17. ***** válasza:
A válasz szerintem ott van a kérdésedben."görcsösen" akarod,ez mindig is így volt,így is lessz. ezért néznek sokan amikor a "leszarom" embernek minden összejön. kérdésedből ítélve egész fiatal lehetsz,szóval még alakul a személyiséged és ha ügyes vagy akkor úgy alakítod hogy mindig minden összejöjjön,ami kell persze mert úgyis lessz pofon bőven.de ez csak az én véleményem és tapasztalatom|
2011. máj. 31. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!


Én most munkát akartam a suli mellett, és hihetetlenül sokat mászkáltam utána, de sehol nem volt.

Borzasztóan elkeseredtem, azt mondtam magamnak, hogy "Mindegy, add fel, úgyse lesz", és most tök váratlanul úgy néz ki, hogy mégis lesz, és nem is rossz munka.


És szinte mindennel így van, görcsölök, kínlódok rajta, szégyen nem szégyen sokszor elsírom magam, ha nem megy, pedig annyit küszködök, aztán, amikor szinte feladom, akkor megvalósul.


Volt rajtam 5 kiló fölösleg, tényleg fölösleg, nem csak én láttam úgy.

Diétáztam, edzettem, lement, visszajött.

Már rögeszmémmé vált, hogy hogy nézek ki.

Aztán azt mondtam, jó, nagyobb a fenekem, kit érdekel, és ekkor rövid idő alatt diéta nélkül lement rólam.


Furcsa!

2011. máj. 31. 15:11
 3/18 anonim ***** válasza:
Azért mert - ahogy az előttem való is írta - görcsösen akarod. Ismerős a dolog, bár nekem akkor sem valósul meg ha feladom vagy csak kevésbé akarom.
2011. máj. 31. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Jaja, jól mondja 17. túl feszkósan csinálod. Pihenj egy kicsit, meditálj lásd át jobban a dolgok, és nyugodtan, tiszta fejjel kezdj neki újból a céljaid elérésnek.
2011. máj. 31. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Van 1 fantasztikus könyvajánlatom. (remélem nem veszik reklámnak) A szerzőt rövidítem, keressetek rá, megtaláljátok.


B.B. végső valóság

V.Z. válaszd ki magad a sorsodat.


Hoppá! Számolni, azt nem tudok. Máris 2 lett.

De mind jó, tényleg.

2011. máj. 31. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Megmondom, jól figyelj ! Azért mert a dolgokat nem akarni kell, hanem tenni érte, érted? ?
2011. jún. 1. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Kedves Liza!


Ha elolvasod, amit írtam, akkor láthatod, hogy én teszek azért, hogy sikerüljenek a dolgaim.

Nagyon sokat teszek érte, nem csak álmodozom, hanem megyek, csinálom, akarom.

De, van olyan, amikor hiába teszed a dolgodat, hiába küszködsz, nem jön össze semmi.


Éppen erről kérdeztem!!!!!


Nem hiszem, hogy olyan nehéz lett volna értelmezni a kérdésemet, ha figyelmesen elolvastad volna, és nem eleve úgy állsz hozzá, hogy "na, ez a kérdező is hülye, majd én jól kiosztom".


Látom a neved itt-ott, mindig negatív dolgokat írsz, miért jó ez neked?


Légy szíves, ha nem tudsz értelmes,segítő választ írni, akkor ne írj semmit! Nem hiszem, hogy bárki kíváncsi arra, hogy Te beszólogatsz itt az embereknek.



A többi válaszolónak nagyon szépen köszönöm!

2011. jún. 1. 08:00
 8/18 anonim ***** válasza:
Mert nem attól függ sokszor, hogy összejön-e valami, hogy mit akarunk. Csak nehéz kilépni abból, hogy nem csak mi vagyunk. ez egy illúzió
2011. jún. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Akkor mitől függ az, hogy összejön-e amit nagyon akarunk?

Válaszoljatok légyszi, nagyon érdekelne!


Ugye mindenki azt mondja, hogy tűzz ki egy célt, és tegyél meg érte mindent tűzön vízen át.


Ezt tanították nekem is otthon.


Nahát, én mindenhez így állok hozzá, és azt veszem észre, hogy amire így rágörcsölök, az sose sikerül. Vagy, ha igen, akkor nem olyan lesz, ahogy képzeltem, nem is tesz boldoggá.


A legtöbb jó dolog, és fontos dolog, az mindig váratlanul történt velem. Olyan dolgok is, ami teljesen más irányba állították az életemet.


Ha meg kitűzök egy célt, és akarom meg akarom, abból valahogy mindig valami gebasz lesz.


Én alapvetően kitartó vagyok, és céltudatos, de ezt a tendenciát megfigyeltem: minél jobban görcsölsz, és kierőltetsz valamit, annál rosszabb minden!


És ez elgondolkodtat, hogy talán nem is lenne igazuk a nagy céltudatos embereknek? Inkább hagyni kellene megtörténni a dolgokat?


Írjatok még, hogy mik a tapasztalataitok!!!


Előre is köszi!

2011. jún. 3. 08:59
 10/18 anonim ***** válasza:

Hát adott vagy Te.

Van a cél. Eddig tiszta.

Ezen kívül függ a helyzetektől. A helyzet takarja a helyszínt, a közben talált embereket, az időjárást, stb.

A lényeg nem az, hogy tűzön-vízen át küzdj minden áron, mert azzal nem biztos, hogy célbeérsz.

A helyzetet figyelembe véve kell lavíroznod, alkalmazkodnod hozzájuk és amennyire tudod elérni azt, hogy kicsivel közelebb kerülj a céljaidhoz.

2011. jún. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!