Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem jönnek össze a...

Miért nem jönnek össze a dolgok, ha nagyon akarjuk?

Figyelt kérdés

Én azt vettem észre, hogyha valamit nagyon-nagyon görcsösen akarok, akkor az SOHA ne jön össze.

Akarom, akarom és akarom, és semmi nem történik, sőt, minden csak rosszabb lesz, amikor pedig feladom, hogy "Oké, ez nem fog menni soha", akkor pedig hetek alatt megvalósul az, amin előtte esetleg fél évig 10 hónapig kínlódtam.


Miért van ez?

Tapasztaltatok már ilyet?

Írhattok példákat, vagy történeteket is, ha ti is ezt tapasztaltátok.


Előre is köszi!


2011. jún. 6. 11:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Nálam úgy szokott lenni, hogy keresek valamit, aminek tudom, hogy meg kell lennie valahol...keresem, keresem és mikor feladom, és kiborulok, hogy ez sose lesz meg...na akkor meg szoktam találni. :)
2011. jún. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem az "akarással" van a gond, hanem a görcsösséggel.
2011. jún. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Akartam kisbabat,de nagyon ,4evig orvoshoz rohangaltam,aztan feladtam eleg volt.Par nap mulva megfogant a lanyom aki mar 1,5eves.
2011. jún. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Második válaszoló leírta a miértet, én inkább sztorit írnék:

sokáig a tankönyvi "béna szingli" prototípusa voltam. Nem vagyok se csúnya, se buta, de mégse jött össze, pedig (!!!) nagyon akartam. 24 évesen ott tartottam, hogy max 2 hónap volt a leghosszabb kapcsolatom, de az is olyan, amilyen. Ott feladtam, "dühömben" úgy döntöttem, hogy inkább karrier. Elkezdtem ezerrel dolgozni, tanulni. Pénz szinte ömlött, a vizsgáim is szépen pörögtek.

Épphogy kezdtek kivirulni a sikerektől, már nem is érdekelt a pasizás, amikor megjelent - az immár - férjem.

Amikor már kicsit elmúlt a rózsaszín köd és már volt agykapacitásom másra is figyelni, akkor jött az, hogy kicsit elhanyagoltam a munkát és a tanulást, bele kéne húzni.

Most ott tartok, hogy kiléptem az előző helyemről (nem a férjem miatt, hanem a munkahely miatt) és fél éve nem bírok egy normális munkát találni, a vizsgák is döcögnek... mert most ezeket akarom nagyon.

A férjemmel már viccelődtem is, hogy a kedveméért elhagyhatna, hogy ismét beinduljon a karrierem.:)

2011. jún. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha görcsölsz rá, és nagyon akarod, negatív energiát is beleviszel az egészbe.
2011. jún. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólókhoz! Szerintem is a görcsölés az oka,ezeknek a dolgoknak!Csak lazán! :)
2011. jún. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy én tényleg nagyon görcsölős és lelkizős vagyok, ahogy írtátok is.

De hogyan kell "nem görcsölni", ha valamit nagyon szeretnénk?

2011. jún. 8. 12:21
 8/8 anonim ***** válasza:

Javaslom időnként ezt bevenni! Nálam bejött!

[link]

2011. jún. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!