Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szoktatok fontos döntéseket...

Szoktatok fontos döntéseket ingára, , bízni"?

Figyelt kérdés
És ezek általában be is jönnek?
2011. máj. 30. 21:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

SEMMILYEN FONTOS DÖNTÉS NE BÍZZ ARRA ****-RA!

ne egy inga döntse el az életedet....

2011. máj. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 BlackSword ***** válasza:
Szerintem is inkább vállald fel a döntéseid következményét... Ne egy ilyen kis gerinctelen senki legyél, aki még a saját tetteiért sem hajlandó vállalni a felelősséget...
2011. máj. 30. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Inga - az nem egy női név?
2011. máj. 30. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Inge a női név, nem Inga
2011. máj. 31. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én fontos döntések előtt a kutyám véleményét szoktam kikérni. Ő biztos okosabb, mint én. Bár lehet, hogy egy himbilimbiző vasdarab még a kutyámnál is okosabb...
2011. máj. 31. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Inga az igaz! És eldöntendő kérdésekben nagyon jó és helyes ! én ajánlom! És akik azt irják h nem kell ingára bizni, inkább maga döntse el, arra azt irom h nagy az emberi hülyeség. Sok a hülye döntés!
2011. máj. 31. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 BlackSword ***** válasza:
És te vagy rá a legjobb példa... Mármint a végtelen emberi hülyeségre... Az inga mindig egy rossz választás... Merem ajánlani, hogy ne tölts be fontos vezetői posztot, se te, se a vacak ingád... Mert az csak rossz döntés lehet...
2011. máj. 31. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Hé BlackSword! Attól tartok, te valamit nagyon félreértettél.

Mi az, hogy gerinctelen? Tudod egyáltalán miről van szó? Nem. Akkor meg? Nem csináltam semmi olyat, amiért felelősséget kellene vállalnom!

2011. máj. 31. 14:45
 9/13 BlackSword ***** válasza:

Szerintem gerinctelenség, ha valaki nem vállalja a döntéseinek a következményét... És az ingára bízni egy döntést éppen a döntés következményeképpen fellépő esetleges felelősség áthárítása az ingára...

És még itt terjeszted a butaságaidat... Ezt is az inga mondta, hogy tedd???

2011. máj. 31. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

De fogd már fel, hogy nem azt csináltam/csinálom amit az inga ,,mond"! Ez csak egy kérdés volt! Azért olyan hülye én sem vagyok, hogy egy ingára alapozzam a döntéseimet!

Egyáltalán honnan tudod, hogy van nekem ingám?

2011. máj. 31. 19:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!