Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek ez különös? :O :-D

Szerintetek ez különös? :O :-D

Figyelt kérdés
Ma olvastam ezt a kérdést és a válaszait http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__egyeb-kerdesek__1415.. Szóval egy kicsit furának tartom, hogy mióta ez ki lett írva azóta a kiíró már nincs fenn...najó ez beteges volt.:D De nem fura? :/
2011. máj. 29. 21:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Megint egy 13 éves hülyegyerek túl sok szabadidővel...
2011. máj. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Már itt lebukott: "Elkezdtem öltözködni,mert este buliba mentünk.Felöltöztem,elkészülődtem..mielött elindultunk volna,csináltunk képeket a barátnőimmel.Mindegyik képen egy lány állt mögöttünk,nagyon megilyedtünk,de azthittem,hogy csak beképzeljük ezért elindultunk a buliba. "


Persze csinálnak képet, és a kéen ott egy lány mögöttük. Utánna azt mondták egymásnak h beképzelik és mégis elindulnak :DDDD

Hogy képzelnék be ha a képen ott van????

Ez már itt bukta

2011. máj. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Első: kikérem magamnak, énis 13 éves vagyok, élénk fantáziával, de naplómban kiélem magam, nem kell ide írogatnom, hogy levezessem kreativitástúltengésem :D

Amúgy csak ezzel akarja megmutatni mindenkinek, hogy na tessék barmok, nesze nektek, meghaltam... Ha meg nem, akkor nyugodjon békében.

De nem azét, kb a fél világ látta már a Kör-t és azok közül még midnenki él.

Meg most komolyan, te mit csinálnál ha ott lenen a fellógatott belű kutyád? Bemennél a házba. Hát én nem, pedig kevés horrorfilmet láttam, de annyit tudok, hogy a gyilkos ilyenkor a házban van! és nem számít arra, hogy esetleg nálad van a mobilod, amit mellesleg ha előveszel vagy le van merülve, vagy nincs térerő... :D

2011. máj. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 valakiakitnemismersz ***** válasza:
Igen persze hogy meghalt és te leszel a következő. Csókol:Samara.
2011. máj. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Második : Igazad van, én nem mennék el a buliba ha ott állna egy csaj a képen. és senki nem menne el, aki egy horrorfilmet is látott, az ilyen esték nem végződnek jól.Még jó, hogy azt nem írta bele, hogy egy sötét sikátoron mentünk ár, és nagyon fújt a szél. xD
2011. máj. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Vannak emberek, akik ezt élvezik.
2011. máj. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ezt hívják úgy, hogy FAKE !
2011. máj. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én csak azon röhögök, hogy mindent ly-vel ír, akkora paraszt, hogy szerintem azóta is valami lakodalmas kutya b4ssza a szénakazalban.
2011. jún. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!