Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ez mi? Talán velem van baj?...

Ez mi? Talán velem van baj? Vagy mi ez?

Figyelt kérdés

Elmondom,talán túl részletesen, nehogy kihagyjak valamit. 20-án jöttünk haza egy táborból.Vasárnap,barátnőméknél voltam,tök jól elvoltunk.Szombaton este, nem mertem aludni csak kislámpával, lehet hogy dedósan hangzik,de mindegy.És Vasárnap este, elaludtam.Hajnali 4-kor keltem fel.nem tudom mire,pont akkor keltem fel, amikor a kutyám kipattant az ágyából.Nagyon dobogott a szívem,pedig sima volt az álmom, annyi, hogy azt álmodtam hogy idegenek hívogatnak,és anyukámmal ülünk a fürdőkád szélén.És nagyon dobogott a szívem.Apukám kiengedte a kutyát mert feszettül ugatott meg kaparászott az ajtóban ( mitn minden hajnalban).ÉS amint kiengedte, én olyan kopogást hallottam, mintha elmenni valaki a ház előtt.Ezzel még nincs semmi baj, de aki messzebb van tőlünk, azt nem lehet hallani,és elég sokig hallatszott a kopogás.Aztán,ment ment, nem hangosabban,nem halkabban,és megállt.Koppant még kettőt,és annyi.Próbáltam magyarázatot keresni.Biztos a szomszéd kalapál.De hajnali 4-kor?Még azok sem kelnek olyan korán.De aztán elaludtam.nemrég,éppen kint űltem, és megint hallottam.Kopogás,mint aki megy a ház előtt.Ilyenkor beszaladok a házba hoyg ne lássanak, mert utálom ha engem néznek.Na, szóval, most nem szaladtam be.Ott kopogtatott a hang, hát de senki nem jött.Kopog,kopog, és megáll.Felálltam.De nem volt ott senki, és nem kopogott tovább.Leültem.És felbukkant a macska, akit már utálok,mert elkapta az egyik galambomat.elkergettem.ÉS az,hogy ilyen kopogást hallok, már kiskoromban is előfordult velem,csak akkor csak egyszer.Az annyi, hogy késő este felébredtem, hogy kopogást hallok.De a házban!Néztem,néztem az ajtót,nem jött senki.Abbahagyta és elaludtam.Reggel, megint az a kopogás volt, mintha valaki jönne egy magassarkúban a folyosón végig.Anya akkor ment ki a szobából,és meg is kérdeztem tőle, hoyg ő nem hallja-e és nem látott-e ott valakit,de ő nem látott meg nem hallott semmit és senkit.Hát,az biztos hogy láthatatlan ember a házban XD furcsa lenne.De mi kopog, ha anya nem hallotta, és most visszajött? Anya itthon nme járkál magassarkúban,meg én se. Előttünk nem ment el senki, és a szomszédok túl messze vannak ahhoz a helyhez,ahol hallottam.

LÉGYSZÍVES,CSAK OLYANOK ÍRJANAK AKIK MEGMONDJÁK MI EZ!!AZOK VÉGKÉPP NEM, AKIK HÜLYÉNEK VESZIK A MÁSIKAT!


2011. máj. 23. 16:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Fekete Szakáll keresi az elveszett kincsét. Tudod, faláb. :D
2011. máj. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
XD fekete Szakáll :D Ja, és bocsia sok helyesírási hiba miatt!
2011. máj. 23. 19:27
 3/6 anonim ***** válasza:
Ahogy írtad elég rossz passzban lehettél (már alig mertél elaludni). Ilyenkor simám lehetsz érzékenyebb minden zajra. Mennyire voltál ténylegesen éber? Mert lehet, hogy félálomban voltál és akkor elég vicces dolgok tudnak történni
2011. máj. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
hát, ami hajnalban történt, akkor éber voltam, nem éreztem hogy egy picit is fáradt vagyok, mint most ahogy írok, teljesen magamnál voltam.
2011. máj. 24. 14:05
 5/6 A kérdező kommentje:
JA és azt elfelejtettem beleírni,hogy a szívem úgy dobogott, mint amikor megijedek valamitől.
2011. máj. 24. 14:06
 6/6 anonim ***** válasza:

Azért dobogott úgy, mert megijedtél :)

Viszont lehetséges, hogy a szervezeted egy kicsit megbolondult, felment a vérnyomásod, kiszakadt egy kis adrenalin. Ilyenkor hajlamosabb ilyesmiket tapasztalni az ember fia/lánya

2011. máj. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!