Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Fél valaki a haláltól?

Fél valaki a haláltól?

Figyelt kérdés
2011. máj. 22. 21:29
1 2 3
 21/26 valakiakitnemismersz ***** válasza:
100%
Ateista de ha már meghaltál akkor szerintem a semmit azt te nem fogod érzékelni.Én nem tudom mi lesz ha meghalok de állok elébe majd meglátom ha ott leszek addig is nem törődök vele majd eljön az ideje.
2011. máj. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
Mondjuk tényleg, lehet idős koromba már várni fogom. De lehet hogy pl. ha holnap elüt egy busz akkor meg megőrülnék hogy mennyi mindent nem vihettem véghez.
2011. máj. 22. 22:32
 23/26 anonim ***** válasza:
22:26! Én semmi felettünk állóban, természetfelettiben nem hiszek és nem is kételkedem benne, hiszen ettől vagyok ateista... Én az örök semmitől félek hogy az öntudatomnak, a világnak amit ismerek és az agyam emlékek és információk formájában elraktároz, nem lesz folytatása soha többé...
2011. máj. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Nem félek.:) A halál mindössze csak egy rövid szünet hosszú útunk során.


Ha pedig mégsem így van(amit kétlek:D) akkor meg még ennyire sem félek, hisz nincs mitől.

2011. máj. 23. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 BlackSword ***** válasza:

"Én nem a haláltól félek, csak attól, hogy mennyi mindent kihagyok az életben, mennyi mindenre nem marad sem idő sem lehetőség.."


Akkor tedd meg... Tedd meg, és esetleg bánd meg, minthogy azt bánd meg, hogy nem tetted meg... Az embernek arra van ideje, amire csak akarja, hogy legyen...

2011. máj. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:
Én se félek de van egy elképzelésem hogy mind ez egy álom és addig álmodsz amíg meg nem halsz. Ezt arra alapozom hogy ha álmodsz és nem ébreszt fel semmi hanem magadtól ébredsz akkor emlékezhetsz rá hogy azért ébredtél fel mert az álmodba meghaltál ha mégsem akkor már elfelejtetted az álmod végét vagy valami felébresztett.
2011. okt. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!