Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Fél valaki a haláltól?

Fél valaki a haláltól?

Figyelt kérdés
2011. máj. 22. 21:29
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Én egyébként hiszek a reinkarnációban, de mostanában sokszor elgondolkodok azon, hogy mi van ha még sem születik újjá a lélek, és nem lesz következő életünk.. Na ilyenkor bepánikolok amúgy, bár mostanában már úgy élek, hogy próbálok sok új dolgot kipróbálni, de még is sokszor rám jönnek az érzések és félek, hogy a halál után vajon mi lehet..
2011. máj. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
ha létezik a reinkarnáció akkor az naon xar :/ még ez az 1élet is sok nekem...
2011. máj. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Én írtam a gyógyszerest! Az ateista... Még annyi hogy mivel minden infó érzelem és az öntudat az agyban van, szerintem ugyanaz lesz a halál után mint a születés előtt! A nagy végtelen semmi! És ettől félek énis! Ez számomra az igazi pokol!
2011. máj. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Én úgy vagyok vele, ha valóban létezik reinkarnáció akkor szeretnék újra és újra élni, és tapasztalni:)
2011. máj. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
Igen én is így élem az életem, hoy mindent kipróbáljak, azt is amit amúgy lehet nem csinálnék mert nem érzem szükségét, de mégis így, értitek.
2011. máj. 22. 22:04
 16/26 anonim ***** válasza:

Igen, én értem:)

Akkor te is rájöttél arra, hogy mi is az élet:D vagy legalábbis úgy nagyjából biztos rájöttél.

2011. máj. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
Hát igen:) de végülis úgy sincs mit tenni, ha félünk tőle ha nem, úgyis eljön, max. az a megoldás hogy elfopgadjuk. csak kiváncsi vagyok hogy mások is így vannak-e ezzel :)
2011. máj. 22. 22:16
 18/26 anonim ***** válasza:

Én nem a haláltól meg attól félek ami azután lesz (épp ezaz mert nem tudni), hanem attól hogy mennyi mindent nem vittem még végbe, és ha nem sikerül megvalósítanom dolgokat, talán felesleges is volt megszületnem.

Ha már meg kell halnom idő előtt akkor úgy akarok hogy ne tudjam előre, hogy minden egy pillanat alatt történjen. Akkor már úgy is mindegy.

De ha pl kiderülne hogy egy gyógyíthatatlan betegségben szenvedek, és még van jó pár évem azt kiélvezném, bár így is pokol lenne az egész. Ha meg nem lenne már sok időm, nem is tudom melyiket "kéne" választanom, hogy az utolsó napokban kiélvezzem mondjuk a nyarat, a napsütést, a kellemes szellőt, esti sétákat, vagy azonnal véget vessek mindennek. Lehet az utóbbi lenne, sok mindent kibírok így is, de ezt képtelen lennék.

2011. máj. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 valakiakitnemismersz ***** válasza:
Ateista válaszoló... te nem igazán vagy ateista mert kételkedel félsz hogyha meghalsz és tényleg van valami felettünk álló akkor bizony bajban vagy szóval te csak egyszerűen kételkedő vagy.
2011. máj. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 valakiakitnemismersz ***** válasza:
Kérdésre válaszolva nem félek tőle csak annyit akarok hogyha már tényleg ilyen nagyon idős ember lennék inkább öljenek meg én nem akarok betegen élni évekig és várni akkor nekem már megváltás lesz mert egy hosszú életet tudhatok majd magam mögött.
2011. máj. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!