Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A jó élet titka? Mi kell...

A jó élet titka? Mi kell ahhoz, hogy boldogságban, bőségben, egészségben vagyis jólétben éljek?

Figyelt kérdés
Légyszives olyanok irjanak akik tudják a választ mert ők is boldogok és azért mert tudják hogy mit hogyan csinálnak,vagyis tudják hogy mi kell a jóléthez.
2011. máj. 3. 12:13
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

20:53

Kit találsz betegnek :)) ?

És ki mondta, hogy nem kell érte tenni?

Leiah sok dolgot sorolt fel, amit tenni kell.

Úgy gondolod van más is ami fontos, de kihagyta a listáról ^^?

Írd akkor :)


Querbis

2011. máj. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

20:57

nem gondolom hogy kihagyott valamit, azt gondolom hogy amit leírt, azt lehetetlen elérni, aki meg azt állítja hogy neki sikerült az hazudik... annyi a lényeg hogy csak azt nézd hogy mi jó neked, és ha van olyan, a párodnak...

2011. máj. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Kétségtelenül senki sem érte el azt. :)

De törekedni kell, hogy minél közelebb kerülj hozzá, és azon az úton járj, és az "úton való járás által" boldog leszel, úgy fogod érezni, hogy elérted amit kerestél, nem lesz benned üresség és harmonikus az életed.

A könyv is erről szól.

Olvasd el, és már az által is kiegyensúlyozottabb, életvidámabb leszel.

A meditáció is ilyen, ha hiszed ha nem ^^

Ha gondolod próbáld ki, megéri ;)

2011. máj. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

a jó élet titka a szabadság. az ember akkor válik szabaddá, ha sikerült ledobnia vágyódását, ragaszkodását a dolgok(bármi, legyen az személy vagy eszme is akár) felé, mivel amíg ezt teszi, az áhított dolog tartja rabságban. természetesen az önzés és félelemből táplálkozó ragaszkodásnak és vágyódásnak megvan a "miért"je, és megvan a "hogyan"ja is arra értve, hogy megszabaduljunk tőle, vagyis megszüntessük a bennünk való működését. erre sokféle útmutató van, de igazság szerint egy apró tévedésre vezethető vissza...ezt a tévedést egy mű részletesen kifejti logikusan, racionálisan felépített magyarázatokkal, ha esetleg érdekel. a döntés a tied, jelezz, ha gondolod, és írom. :)


üdv

26/F

LastOne.Left

2011. máj. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 BlackSword ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=xv5dVSdYxa4


És hagyjuk az okostojások okosságait... Mert minden ami a boldogségodhoz kell, már régen megvan...

Lastonleft meg élljen úgy, hogy abban higgyen, hogy a vágyai bűnök és korlátok...

Mondhatni előnyből előnyt csinálni nem művészet, a hátrányodból csinálj előnyt!!!

2011. máj. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Kérdező 05-03 13:01:


"Köszönöm Leiah.Nagyon elgondolkoztattál a válszoddal.Te ezekszerint boldog életet élsz.Szoktál valami ezoterikus könyveket olvasni amelyek a te véleményed szerint jó útmutatók?Ha igen küldhetnél könyvcimeket vagy valami ilyesmiket."


Nos, ami a tökéletes életet illeti, a magánéletben már megvalósítottam (kiegyensúlyozott párkapcsolatban élek 7 éve, van egy csodálatos kisfiam, és a családdal, barátokkal, ismerősökkel folytatott csatáimat is megvívtam már), az önismeret is rendben, elfogadtam magam, nem nyávogok minden butaságon, értékelem, amim van. A karriert azonban eddig elhanyagoltam, ez a csata még vár rám. Anyagilag messze nem vagyok a csúcson, de állíthatom, mégis boldogabb vagyok, mint 10 éve, pedig akkor még nem rajtam múlott, miből fizetem ki a rezsit.


Ezoterikus könyveket nem olvasok, én a pszichológiában hiszek. Abban azonban van igazság, hogy ha hiszel abban, hogy az életed javulni fog, vannak álmaid, és a jó dolgokra koncentrálsz az önsajnálat helyett, az sokat segít abban, hogy a szerencse is melléd álljon. Ezt én napi szinten tapasztalom a saját bőrömön.

2011. máj. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!