Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Az örömlányok védelmezője/szen...

Az örömlányok védelmezője/szentje? (lent)

Figyelt kérdés
Mindenkinek van egy "szentje" ill. "védelmezője" mint pl.: az utazóknak is Szent Kristóf. A k.rváknak ki? Senki ne értse félre csupán kíváncsi vagyok. Régebben már valahol hallottam, de elfelejtettem.
2011. máj. 2. 14:36
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

no igen, csakhogy szentekről, katolikus szentekről beszélünk és tízparancsolatban a két tilalom egymás mellett szerepel, ráadásul a bujaság a hét fő bűn egyike.


szóval keresztényi értelemben nem áll messze egymástól a két dolog...

2011. máj. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

keresztényi értelemben mióta buja egy örömlány?

no keresztényi értelemben azért kérdem, mert tudom hogy egy hitkövető vagy egy papbácsi nem buja tán csak kissé mulya ha kiderül hogy oltalomért esdeklő kicsiny fiúk (most tényleg nem jut eszembe több rím..:(

2011. máj. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Én nem akarok senki vallását megsérteni, mert nem szokásom de azt hiszem "ma 19:06"-nál a pont.
2011. máj. 4. 19:12
 14/14 anonim ***** válasza:
2011. máj. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!