Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek, hogyan lesz vége...

Szerintetek, hogyan lesz vége a világnak? Nem tűnhet csak úgy el a Föld a semmibe?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 12. 11:39
1 2 3
 21/29 anonim válasza:

Te mennyire vagy jó atomfizikából? ;)


Simán eltűnhet a semmibe nem csak a Föld, de az egész világegyetem is. Észre se vennénk, olyan gyorsan. Van erről egy híres "balsejtés" is. Az a lényege, hogy nem tudhatjuk, a mi világunk vajon gerjesztett állapotban van, vagy a létező legalacsonyabb energiaszinten? Ha gerjesztett állapotban van, és egy energia-csúcs tartja távol attól, hogy felvegye a számára létező legalacsonyabb szintet, akkor vajon mikor fog bekövetkezni az a pillanat, amikor a részecskéi átugorják ezt a csúcsot, és elérik a gerjesztetlen állapotot? Ez előre nem jelezhető, kiszámíthatatlan, jósolhatatlan. Amíg nem következik be, bízhatunk benne, hogy nem gerjesztett állapotban van a világegyetemünk. Utána meg úgy is mindegy lesz, mert az a világegyetem, amiben mi élünk, megszűnik létezni. Nem csupán az anyaga, de még a fizikai törvényei, állandói is megsemmisülnek. Megnyugtató tudat, nem? ;)


(Pongyolán fogalmaztam, ha bővebben is érdekel valakit, olvasson utána!) :P



ez tiszta hülyeség. hallottál már a görög istenekről?(ha még nem vagy olyan idős, akkor pardon) ott van Zeusz, a teremtés istene. szerinted ez igaz?! és most nem a görögökre akarok rátérni, hanem arra, hogy ők is kitaláltak vmit, a magyarok is. szerinted az igaz, hogy a Föld kialakulása úgy történt, hogy vmi bazi nagy robbanás keletkezett?! honnan jött volna az a robbanás? inkább higgy Istenben, hisz úgy ha végiggondolod, akkor az ő teremtésével hihető minden. tudom most arra gondolsz, hogy Istent a zsidók találták ki... meg egyébként minden évre szinte "megjósolják", hogy elpusztul a Föld a Nap miatt. de ez nem igaz...de hogy ne off legyen, ha el is pusztul a föld, az valahogy úgy történik, hogy a víz miatt háború tör ki, és lassan elfogy minden csepp víz. így elpusztulnak az emberek. vagy a másik lehetőség, hogy Isten eltörli a világot vízzel, tűzzel, földdel, vagy levegővel.(a levegős része persze az, hogy elveszi tőlünk...)

2011. ápr. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim válasza:

Ha meg érezzük-ha nem,akkor is vége lehet egyszer Ez tőlünk teljesen független lesz az biztos Az ember nagyon kicsi ahhoz hogy elpusztítsa.És a természet inkább újra teremtené!



igen, kicsi az ember. de nem vagyunk függetlenek. ha pl háború tör ki, öldöklik egymást az emberek, meg ilyenek, akkor felelősek vagyunk. lehet hogy nem pont te vgay érte a felelős, de mégis, mert nem tettél semmit.

2011. ápr. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim válasza:

3. világvége elmélet létezik.


Az első amit szinte mindenki nagyon jól ismer az-az hogy egy kb. akkora méretű aszteroida csapódik be a Földbe amekkora kipusztította a dinoszauruszokat is.

A második miszerint az emberiség fogja önmagát elpusztítani pl.: Atomháborúval (persze ettől még nem pusztul ki az egész emberiség de az idővasfoga még okozhat problémát az életben maradásban).

A harmadik egy idegen invázió.



na ezen non jót nevettem....;D ilyen marhaságot...szellemek léteznek, tény és való, de földönkívüliek nem. és a szellemek nem árthatnak nekünk, csak ha bántsuk őket. és ez a bizonyos bántás sokszor a szellemidézés, ha rossz célból alkalmazzuk.

2011. ápr. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim válasza:

szerintem elönti a viz.s bum.de ez már megkezdödöt,szélsöséges idöjárás.megérzés ha kérded honnan tudom.ne agodj.uj nap uj lehetöség.nehéz ne probáld boldogan. ültes fát sokat.ez külföldieknek is szol.



na végre vmi ami igaz... jó kezekből tudom, hogy az időjárás változik ez végett. egyszer túl meleg, esős idő, hideg van. utánna minden hirtelen megváltozik. a levegő nem birja el a változást. és tényleg marad pár ember a világból, úgy minden ország városából egy 10 ember. így nem vesz el a világ, csak kipusztul sok ember.

2011. ápr. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim válasza:
elfogy a méz a boltban...
2011. ápr. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim válasza:
xD az előző válasznak ŁO.ol
2011. ápr. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 benidejah válasza:

Hello mindenki!

Egyikőtök megközelitette a jó és egyetlen forrást egy megfelelő válaszra. A Teremtőnk aki az egész univerzumot hozta létre, adott egy elég pontos választ amit a bibliában lehet megtalálni.Az utolsó könyvében.

Ami biztatható benne, hogy ha tényleg beszél a mi aktuális földünk végéről,azt állítja hogy az emberiség el lessz helyezve egy új és nagyobb bolygón amit új földnek nevez. Ezen az új bolygón hajtya majd végre az emberiség komplet gyogyulását(fizikai és szellemi) Nem kel tehát aggodni a jövőnkröl ha semmi gonosz cselekedetet nem hajtunk végre. De ez már egy hitet követel tőlünk,amit csak egy komoly oktatással lehet elérni. Benidejah

2011. ápr. 29. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim válasza:

ez egy olyan izgato kerdes, amire reszletesebb valaszt fogok kuldeni , csak meg egy kicsit kell dokumentalodjan.Erdekelne a keredes feltevoje is,

Kivalo tisztelettel

Natale Ketsz

2011. máj. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:
mi érdekelne? :)
2011. máj. 23. 13:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!