Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek, hogyan lesz vége...

Szerintetek, hogyan lesz vége a világnak? Nem tűnhet csak úgy el a Föld a semmibe?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 12. 11:39
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
96%
A világ vége neked úgy lesz, hogy meghalsz, mint eddig mindenki.
2011. ápr. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim válasza:
52%
minden az éghajlatváltozással kezdődik. A déli országok lakhatatlanná válnak a forróság miatt. Elpusztulnak a növények. Elkezdődik a tömeges népvándorlás az északibb tájak felé. Háborúk tizedelik meg az embereket az éhínség miatt. Aztán egyre kevesebb lesz az élelem, a növények, állatok és megművelhető területek. Végül szép lassan elpusztul a Föld. nagyjából így....:)
2011. ápr. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
94%
Ilyen dolgon kb annyir felesleges gondolkodni, mint azon, hogy mi van akkor ha meghalunk. Pontos választ senki nem tud adni, senki nem jött vissza még "panaszkodni".
2011. ápr. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%

Te mennyire vagy jó atomfizikából? ;)


Simán eltűnhet a semmibe nem csak a Föld, de az egész világegyetem is. Észre se vennénk, olyan gyorsan. Van erről egy híres "balsejtés" is. Az a lényege, hogy nem tudhatjuk, a mi világunk vajon gerjesztett állapotban van, vagy a létező legalacsonyabb energiaszinten? Ha gerjesztett állapotban van, és egy energia-csúcs tartja távol attól, hogy felvegye a számára létező legalacsonyabb szintet, akkor vajon mikor fog bekövetkezni az a pillanat, amikor a részecskéi átugorják ezt a csúcsot, és elérik a gerjesztetlen állapotot? Ez előre nem jelezhető, kiszámíthatatlan, jósolhatatlan. Amíg nem következik be, bízhatunk benne, hogy nem gerjesztett állapotban van a világegyetemünk. Utána meg úgy is mindegy lesz, mert az a világegyetem, amiben mi élünk, megszűnik létezni. Nem csupán az anyaga, de még a fizikai törvényei, állandói is megsemmisülnek. Megnyugtató tudat, nem? ;)


(Pongyolán fogalmaztam, ha bővebben is érdekel valakit, olvasson utána!) :P

2011. ápr. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
66%

Gondolj bele mi lesz most japán után??Az afrikaiak megindultak Olaszország´,Németország felé.......

Majd nem lesz munka,nem lesz pénz,egymást fogják ölni itt is az emberek mint pakistan,lybia,stb.....

Egyszer valaki bedobja az atomot és viszlát......Èn abban bízom nem élem meg sem a gyermekeim,ha meg igen egyszerüen eldölünk,nem szenvedünk.....

2011. ápr. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
elpárolgunk, az árnyékunk meg beleég a betonba. Király.
2011. ápr. 12. 13:06
 7/29 anonim ***** válasza:
És ha eltűnik? Kit érdekel,beton,mivan akkor?
2011. ápr. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
83%

Van egy műsor a national geographic csatornán. A címe: A föld az emberiség után.

Ebben elmondtak több verziót is,hogy hogyan pusztulna el a föld..Az emberek pusztulására több verzió lehetséges.AZ egyik az amit előttem már valaki leírta.(tömeges vándorlás,háború,éhínség)

A másik egy borzalmas halálos járvány ami majdnem az emberiség 90%-át kiírtja.Az atom háború ami végzetes lehet az emberiségre.

A lényeg,hogy az emberiség előbb fog kihalni,és a föld még egy darabig megmarad..Majd szép lassan a természet tönkre teszi az egész világot..PL: nem lesznek emberek akik a gátakat kezelik,vagy az atomerőműveket.A viharok,cunamik,földrengések elvégzik a végső munkákat.De az is lehet,hogy újra lesz egy olyan meteorit becsapódás ami sokkal nagyobb kárt okoz mint az ami a dinókat irtotta ki..Vagy ütközik a föld egy nagyobb csillaggal,meteorittal,ami a végleges pusztulást okozza a földnek..A lényeg,hogy emberiség már rég feledésbe merül,már csak pár ember alkotta építmények igazolják,hogy volt élet..Így a föld teljes pusztulását senki nem fogja tudni előre..

2011. ápr. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
melyik világra gondolsz ???
2011. ápr. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:

engem inkább az érdekelne,hogy mikor lesz.az mindegy hogy hogyan hogyha úgyis bekövetkezik

szerintem egyik pill.ról a másikra meg se fogjuk érezni

2011. ápr. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!