Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ki hisz a világvégében (2012)?...

Ki hisz a világvégében (2012)? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Most nagyon megijedtem hogy összeadták tudósok a 2001 09 11 Amerikai katasztrófát és a Japánit 2011 03 10 és az jött ki hogy 2012 12 21!!!(Természetesen a 2011-hez csak 1-et adtak nem 2001-et)Ki hisz ebben hogy igaz lehet?
2011. ápr. 8. 20:21
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%
Én nem hiszek benne.
2011. ápr. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

"tudósok" ... ezen jót röhögtem :DD


Milyen tudósok jósolgatnak számmisztikával?? :D


Amúgy szerintem nem lesz világvége... az ugyanis akkor lesz amikor senkise számít rá.

2011. ápr. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim válasza:

Hülyeség!

Amúgy meg mi lett volna, ha bin Laden Szeptember 12-én támadta volna meg a WTC-t?Akkor a 2012 filmet is átírták volna, meg a maja naptárt?Vagy ha nem lett volna Japánban atomerőmű, akkor nem is lett volna ekkora katasztrófa!

2011. ápr. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:

Lehet a japán katasztrófa előtti napon voltak előrengések, de attól még a fő rengés 11-én volt. Az előrengés nem számít különösebb dolognak, hiszen Japánban mindennaposak voltak ezt megelőzően is a földrengések. Most is volt egy kb. 7-es erősségű, a hozzászólásod alapján ezek szerint elő és utórengést is beszámíthatnánk, így kijöhetne kismilliószor a 2012-es dátum "nagy katasztrófák" és "nagyobbak mínusz az előzmény napja" kontextus kezdő pontjainak végszámait összeadogatva. Még mindig nem állja meg így az elmélet nálam a helyét.

20:32-es

2011. ápr. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:
De ez nagyon érdekes tényleg ha összeadjuk a 2 számot gondoljatok bele miért pont akkor volt a 2 dolog hogy eredményükként kijöjjön a 2012 12 21 miért nem lehetett valamikor máskor megtörténnie mondjuk a 911-nek 2005 05 20-án akkor ez az elmélet nem lenne yo de így olyan érdekes nagyon is yo
2011. ápr. 10. 12:09
 26/30 anonim ***** válasza:

akkor meg kitalálnának egy másik évszámot a "világvégének" hogyha más évben lettek volna...

vegyük például a japán rengés lett volna 2010. február(2) 23.-án az amerikai katasztrófa pedig 2007 június(6) 6.-án és tessék ezt kapod:2017.08(Augusztus) 29.

akár ez is lehetne az a nagy világvége évszám...Most nem 2012-t látnál mindenhol hanem 2017-es éven vitatkoznánk itt.

2011. ápr. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

Amúgy a legjobb biznisz a pánikoló ember megalkotása...


Aki fél, az irányítható...


Arról nem is beszélve, hogy ha a pórnép azt hiszi már csak 1 éve van az életből hátra, nem fog fellázadni az őt ért igazságtalanságok miatt, mert egyre inkább abban él, hogy mindez már nem tart sokáig. Így könnyű az embereket kordában tartani.

Körülbelül 5 évente van világvége hangulat, ha nem egy természeti katasztrófa miatt, akkor az emberek háborúskodáa miatt...


Szóval még ha lesz is világvége, nem szabad úgy élni, mintha már nem lenne értelme tenni semmit... mert enélkül se tudjuk mikor jön el az időnk.

2011. ápr. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

Hát nem tom...


A Maják 2012 December 21-re jósolták de tovább nem láttak! Szval nem tudtak ettől tovább jósolni!


Na viszont egy meteor közelít a földhöz ami 3-szor nagyobb mint a föld! A meteor neve: Nibiru


Itt egy kép róla: [link]

2011. szept. 25. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

A Nibiru, a 10. bolygó, avagy a Planet X olyan közel lesz a Földhöz 2012-ben, hogy annak megfordul a polaritása, és az emiatt bekövetkező katasztrófák lakhatatlanná teszik a bolygót. Állítólag.


1983-ban a NASA bejelentette, hogy megtalálták a tizedik bolygót. A Nibiru névre keresztelt égitestről már a Sumérok is említést tettek, és érdekes módon pont 2012-ben ér a Föld közelébe, amikor a maja kalendárium véget ér. Amikor a 3600 évente visszatérő égitest ideér, a Föld minimum polaritást vált, de az is lehet, hogy megáll a forgásban néhány napra, vagy akár hetekre. Ennek eredményeként vulkánkitörések, cunamik, földrengések és egyéb katasztrófák fognak bekövetkezni, de az is lehet, hogy hirtelen beáll a következő jégkorszak.

2011. szept. 25. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim válasza:

a majáknak csak ez az egy naptárjuk van, és ez számolja a náluk ismert hónapokat, éveket évtizedeket, és stb.-t.Ez a naptár 5 ciklusból áll, mindegyiknek van kezdete és vége.Mi most a maja számítások alapján az 5. ciklusban élünk, és annak vége lesz 2012.december.21.

És az az érdekes, hogy ezután már nem írtak több ciklust.Egyébként nem csak a maják jósolták már meg a világvégét:Az indiaiak is, az Észak-Amerikában élő hopi indiánok is, és még egy jó pár nagy nemzet.

Bizonyára te is ismered a nagy jóst:Nostradamust.Ha nem, keress rá wikipédián.Ő is megjósolta a verseiben a világvégét:"És az égi tűz szikrázó csóvát húz maga után". Ebben az az érdekes, hogy Nostradamus semelyik versében sem ír évszámot.Mi lehet az az égi tűz?Talán egy meteorit, és az húzza maga után a csóváját, vagy a napkitörésekre kellene gondolnunk?Nem tudhatjuk.



AZ ÉN VÉLEMÉNYEM:Szerintem Biztosan fog valami nagy változás történni 2012-ben a Földön.Ha ez nem is világvége lesz, biztosan mi is megfogjuk ismerni a hatását, és remélem, ez majd elgondolkodtatja az emberek millióit, hogy jobban odafigyeljünk a környezetünkre, ugyanis mi is hatással vagyunk rá, és ő is miránk.

Különben is, ha az emberek kihalnának a bolygón, akkor a Föld évmilliók során képes lenne regenerálni magát, és ugyanilyen változatos élet alakulna ki, csak idióta, nem gondolkodó, önfejű emberek nélkül(főleg a fehér emberekre gondolok, de ez nem azt jelenti, hogy rasszista vagyok!)


Hát, most hirtelenjében ennyit tudtam leírni, de ha érdekel a téma, akkor privát levélben szívesen beszélek veled!

2012. jan. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!