Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ki hisz a világvégében (2012)?...

Ki hisz a világvégében (2012)? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Most nagyon megijedtem hogy összeadták tudósok a 2001 09 11 Amerikai katasztrófát és a Japánit 2011 03 10 és az jött ki hogy 2012 12 21!!!(Természetesen a 2011-hez csak 1-et adtak nem 2001-et)Ki hisz ebben hogy igaz lehet?
2011. ápr. 8. 20:21
1 2 3
 11/30 Egyszerű huszonéves ***** válasza:

Evvel úgy vagyok, ha eljő a világvége akkor már kár ezen gondolkodni, míg nem jön el addig is. Remélem érthetően fogalmaztam.

Hiszek-e benne? Nem hinném, hogy valaki ilyen pontosan meg tudná ezt mondani. Ha valaha lesz is világvége azt nem fogjuk előre tudni kivéve, ha kétezik Isten és felszólít minket, hogy most jön a kiválasztás (menny és pokol közt) 2 hét múlva világvége. Bánjuk meg bűneinket, hagyjuk a gonoszkodást stb.

2011. ápr. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
17%
Tudjátok én mire leszek kíváncsi 2012-ben? Nem arra hogy lesz-e világvége, hanem hogy akik hittek benne mit fognak szólni mikor nem lesz......... és hogy mindig is azoknak volt igazuk akik nem hittek benne.
2011. ápr. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
100%
Hiszek abban,hogy lesz világvége,de nem feltétlenül 2012-ben,de nem is 6897-ben. úgy gondolom,hogy a közeljövőben. Nagyon ott lóg a levegőben. Ez akármi lehet: hatalmas háború,környezeti katasztrófa,éghajlat változás stb.
2011. ápr. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
HÜLYESÉG HÜLYESÉG HÜLYESÉG!! Ezt a 2012-ős cuccot a maják naptáraiból fejtették ki! Temérdek apokalipszist megjósoltak, de ebből már vagy hat darab lejátszódott szerintük, amióta él az emberiség!! Abból lesz világvége, hogy mi, emberek, kinyírjuk a bolygót!!!!
2011. ápr. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim válasza:
82%
Szerintem is hülyeség parázni, a világvégére úgy sem lehet felkészülni. Egyébként jó fejek ezek a Japánok. Elképzelem hogy a vezetők beszélgetnek: Dzsiuco, ugye minden épületet földrengésbiztosra építettünk? Igen vezérem. Biztos hogy nem felejtettünk el egyet sem? Hát van az az atomerőmű, de az nem is olyan fontos...
2011. ápr. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
Hogy számolták ki?
2011. ápr. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:

Idén négy furcsa dátumunk


lesz: 11.1.1, 11.1.11, 11.11.1, 11.11.11.


Ráadásul októberben lesz 5 hétfő, 5 szombat, 5 vasárnap!


Sőt, vedd az születési éved 2 utolsó számjegyét és add hozzá a korod, az

eredmény 111 lesz.


Ezek a furcsaságok 823 évente fordulnak elő és ezt a furcsa évet

"pénzeszsák" évnek nevezik.

2011. ápr. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
annyira várom, hogy 2013 legyen és a sok hülye arcába röhöghessek, akik a világ végére készültek:D
2011. ápr. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:

"nem mer ideírni,és nem soká itt lesz a sok sziporkázó poén gyáros".

És kit zavar, hogy mások mit poénkodnak?

Szerintem minden ami elkezdődött, az egyszer be is fejeződik. Az ember is születik, és már akkor lehet tudni, hogy egyszer majd meghal. És a világháborúk is bekövetkeztek, pedig azt se akarták elhinni sokan akkoriban. Az felért jóformán egy világvégével, meghaltak kínok között sokan, házak, városk, ipar, mezőgazdaság, mind szétdúlva.... De a hívők tudják, hogy nincs halál, csak a test részére,a lélek pedig örök. Azt is tudom, hogy van akit ez nem vígasztal. Igyekezzetek jók lenni, és hívők lenni. Próbáljatok elképzelni egy másfajta életet. Lehet, hogy csak egy nagy kaland lesz, egy érdekes változás..

2011. ápr. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
404 majd kitalál valamit hogy miért nem történt semmi XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
2011. ápr. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!