Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ki hisz a sorsszerűségben?

Ki hisz a sorsszerűségben?

Figyelt kérdés
Ki hisz abban, hogy mindennek, vagy majdnem mindennek oka van, nem véletlenül történnek a dolgok? Például elkerülsz egy munkahelyre, ahol megismerkedsz a pároddal, de, ha nem mész oda dolgozni valószínűleg az életben nem találkoztok, vagy találkozol valakivel aki megváltoztatja az életed...
2011. ápr. 6. 15:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Én teljes mértékben hiszek ebben. Hiszek abban, hogy a sors irányítja az életünket. Erről hosszasan tudnék beszélni :)
2011. ápr. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Ez olyan érdekes:)

Szóval, nem véletlen történnek az emberrel a dolgok, hanem mindennek van valami mögöttes tartalma, amiért így kellett történnie?

2011. ápr. 6. 15:50
 3/17 anonim válasza:
Hát, én kíváncsi vagyok miért ilyen perverz a sors -.-"
2011. ápr. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Igen, én pontosan ebben hiszek. Hiszek abban, hogy előre megírták a sorsunkat. Mondok egy példát, ami anyukámmal történt meg.

Régen volt, amikor a Nyíregyházáról induló 14:00-ás gyorsvonat kisiklott Szajolnál. Napokig ez a hír ment a híradóban. Anyukám erre a vonatra készült felszállni, mikor csöngött a telefonja. Nyíregyházán megszállt az egyik ismerősünknél, az hívta, hogy otthagyta a könyvét náluk. Nagyon fontos volt az a könyv, így hát anyukám visszafordult,elment a könyvért. De már lekéste a vonatot, egy későbbi vonattal ment haza. Másnap hallotta a hírt, hogy kisiklott a vonat.

Ha nem hagyja ott a könyvét és nem hívják fel, felszállt volna a vonatra és nagy valószínűséggel meghalt, mint a többi utas.

2011. ápr. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
*meghal
2011. ápr. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
A dolgok történnek veled amíg élsz. Túl is lehet lépni azon, hogy mindenbe sorsszerűséget lássunk.
2011. ápr. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:

Ki írta a sorsot?


Mikor írta?


Lehet e szerkeszteni?

2011. ápr. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
dejóó lenne szerkesztenii.:'D
2011. ápr. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Béla bácsi hisz benne.
2011. ápr. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Szerintem a világ 3. legnagyobb marhasága.
2011. ápr. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!