Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mire jó az asztrálutazás?

Mire jó az asztrálutazás?

Figyelt kérdés
úgy értem, ha tudok, akkor, az mire jó nekem?
2011. márc. 30. 15:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát szerintem úgymond semmire, de egy életre szóló, fantasztikus élmény lehet egy ilyet átélni.
2011. márc. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
különösebben semmire.kellemes élményt adhat,megtudthatsz bizonyos dolgokat,de csak egy tapasztalat,mint minden más.nekem volt már spontán asztrálutazásom,igaz,nem tartott sokáig,de én azt vallom fölösleges keresgélni bármit is,az élet úgyis elénk rakja,azt amit meg kell tudnunk,tapasztalnunk.
2011. márc. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egy nagyon picit közelebb kerülsz a valósághoz, semmi több!
2011. márc. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 M@x ***** válasza:

Szerintem sok mindent megtudhatsz ha jókor vagy jó helyen.

:)

2011. márc. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
16%
nem kell benzint venni arra!!! aztán elmész ASZTRÁLBA!! ki a f..sz hisz ilyenekben nincs is. csak a sok hülye kitalálja a többi sok hülye meg elhiszi. mennyé fizess érte hogy utaztassanak,biztos megéri.
2011. márc. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nagyszerü transzcendens élményben lehet részed, megismerheted a magasabb világokat, találkozhatsz szellemi vezetőiddel, olyan helyekre is eljuthatsz ahová alapból nem valószínű, hogy eljutnál, és nem csak hinni fogsz,(már, ha hiszel benne) hanem tudni fogod, hogy van élet a halál után.
2011. márc. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
az mit jelent hogy transzcendens?
2011. márc. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!