Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Akik ismerik a Titkot, alkalma...

Akik ismerik a Titkot, alkalmazták már sikerrel?

Figyelt kérdés
Sikersztorikat várok, akik a Titok útmutatásai alapján vonzottak be bármit az életükbe, legyen az akármilyen apró dolog.
2011. márc. 16. 16:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

igen nekem minden nap van sok sok apró sikerem...de az is fontos, hogy mindennek tudok örülni az élet apró örömeinek :D

pénzt sikeresen vonzottam be és egészséget is :D

tényleg műkszik :)

2011. márc. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Hű, de jó!!! Mert bizonytalan vagyok, hogy tényleg működik-e, igaz úgy istenigazából még nem is próbáltam...
2011. márc. 16. 16:38
 3/14 anonim ***** válasza:
Én bevonzottam a férjem, a szép időt az esküvő napjára (azt is, hogy anyósom elcseszi majd) és bevonzottam a babát első próbálkozásra...
2011. márc. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Mi ez a titok? Ez újdonság... Linkeljetek már valamit róla.

Bár amit egynél több ember ismer, az már nem titok.

2011. márc. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:

Igen ismerem . :)

Egyébként én is úgy vettem észre ,hogy "műkszik" . :D

Nekem a felvételimmel volt kapcsolatban.

2011. márc. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
amikor szingli lettem, elképzeltem, szinte megterveztem, hogy milyen párt szeretnék találni. Végigvettem a belső tulajdonságokat, h milyet társra vágyom. Eltelt fél év, összejöttem a mostani párommal, úgy, hogy még alig ismertem. Szomorúan gondoltam rá, hogy hát az elvárásokat nem sikerült összehozni. Aztán ahogy teltek a hetek, és fokozatosan egyre jobban megismertem, rádöbbentem, hogy én pontosan ilyenre vágytam, és visszanéztem, amit leírtam, hogy mit szeretnék, és az egész jellemzés tökéletesen ráillik :)
2011. márc. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

akkor Vonzás Törvénye...ugyan az... csak a Titkot könnyebb leírni xD

bocsi az offért, nem bírtam ki :$

2011. márc. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
vizsgán elég sokszor azt a tételt húztam, amit nagyon szerettem volna, sokszor bejött már ez
2011. márc. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

ez egy egyszerű dolog, tudományos maszlaggal elmondva, hogy jó bonyolult legyen és mindenki megértse... igazából annyi a lényeg, hogyha valaki bebeszéli magának, hogy szerencsétlen, akkor az is lesz...


nekem egy lány bebeszélte régen, aztán felvettek az ország egyik legjobb egyetemére és valahogy visszajött az önbizalmam, azóta minden sikerül...

2011. márc. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nemrég kezdtem foglalkozni vele, pár apróság (nagyon apróság) sikerült, de aztán valahogy belefáradtam a koncentrálásba, és egyszerűen nincs erőm foglalkozni vele.

Ha valamit tényleg akarok, rágörcsölök, mert nagyon akarom. Ha nem akarom, akkor nem görcsölök rá, de akkor nem is érdekel, nem is kell.

Szóval apróságok, amik nélkül amúgy meglettem volna.

2011. márc. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!