Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek is fura ez a...

Szerintetek is fura ez a dolog hogy? (lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Sok szellemes dolgot olvastam, amibe állítolag igaz dolgok történetek meg. De milyen ház vagy ember ad rá okot hogy egy szellem bárhol is megjelenjen , ha létezik szellem.

Meg ennyiből itt is lehetne szellem, nekem is halt meg pl: a mamám. Soha nem jött vissza se álmomba se sehol.


Most akkor én más vagyok vagy mi??


2011. márc. 14. 16:53
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

"De miket csinál?? Szóval ha érzed meg tudod hogy ott van.."


általában semmit. ez úgy van, hogy egyszerűen csak vagyok és aztán hirtelen megtörténik az a dolog minden figyelmeztetés nélkül. általában nem éreztem olyat, hogy ott lennének csak ők mintha direkt azt akarták volna, hogy lássam vagy halljam őket.


Ja most jut eszembe. Hogy olyan is volt mikor pár éve pár haverommal egy temető mellett haladtunk el. Arrafele lakott az egyik haverom, így muszáj volt arra menni.

Én középen mentem. És aztán hirtelen elestem. Próbáltam megállítani az esést, mert tudtam, hogy elfogok esni de egyszerűen nem sikerült és zanyáltam egy nagyot. És az érdekessége az, hogy éreztem a lábam alatt valami követ vagy ilyen buckát. Azt hittem abba estem el. Aztán visszanéztünk, de nem volt ott semmi. És mikor próbáltam magam egyensúlyba állítani(hogy ne essek el) mintha valami direkt azt akarta volna, hogy de mégis. és a hátamban éreztem valami nagy löketet. és emiatt estem el végül.

Elég durva volt, így visszagondolva.

2011. márc. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

3.vagyok


"és komolyan hallottunk csoszogást, szuszogást, és minden idegemmel éreztem hogy ott van... "


Dettó ugyanezt hallottam én is, a szuszogás mellé ilyen csoszogást is hallottam akkor :O

2011. márc. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Én lépeteket hallok a fürdőszoba ajtó környékén valamikor futva valamikor pedig sétálva hallom el menni nem igen hiszek a szellemekben de mikor tisztán hallok valakit fel alá rohangálni a házban hát olyankor azt se tudom mit gondoljak. Hozzá teszem ez akkor van mikor tök egyedül vagyok.
2011. márc. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Elég félelmetes amiket írtok huhh. ?ost halt meg nem régen a szomszédomba egy néni.És ma is voltam a kertjébe, mert át esett a labdám, de semmi olyanra utaló jel nem volt, hogy szellem maradt volna ott. Vagy valami. Pedig az ablakom az Ő házával szembe van. Ijesztő
2011. márc. 15. 16:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!