Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek is fura ez a...

Szerintetek is fura ez a dolog hogy? (lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Sok szellemes dolgot olvastam, amibe állítolag igaz dolgok történetek meg. De milyen ház vagy ember ad rá okot hogy egy szellem bárhol is megjelenjen , ha létezik szellem.

Meg ennyiből itt is lehetne szellem, nekem is halt meg pl: a mamám. Soha nem jött vissza se álmomba se sehol.


Most akkor én más vagyok vagy mi??


2011. márc. 14. 16:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

nem mindenki jön vissza, csak akinek oka van arra, hogy itt legyen...

vagy csak egyszerűen nem érzékeled, hogy ott lenne

2011. márc. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ha akartok akkor írhattok történeteket is,ami veletek történt
2011. márc. 14. 16:57
 3/14 A kérdező kommentje:
Mizore:_ Köszönöm a választ. Veled történt fura dolog?
2011. márc. 14. 16:57
 4/14 A kérdező kommentje:
Mizore: Ha valami történt veled leírhatod nyugodtam :)
2011. márc. 14. 16:58
 5/14 anonim ***** válasza:

hát, nálunk van szellem a háznál, de nem állandóan van itt... élő ember sosem jön rá, hogy miért vannak hol... igaz, sejtésem van a kilétéről, és így az ittlét okáról is, de amikor hosszú ideig nincs itt, azt nem tudom, miért van... minden esetre örülnék, ha látnám tisztán ki az, és tudnék vele beszélni, de sajnos ilyen szerencsés nem vagyok :)

amúgy jobb is, ha valaki tovább tud lépni a halála után... biztos egy jobb világ van odaát...

2011. márc. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Nem mindenki tud ilyet tapasztalni , sajnos vannak ilyenek is. Van aki fogékony az ilyen dolgokra, de ez nem azt jelenti, hogy őrült vagy mert bevonzza magának ezeket vagy mert beképzeli-.-...Aki ilyeneket ír, az soha életében nem tapasztalt semmit.

Velem történtek furcsa dolgok. pl az egyik legemlékezetesebb az volt, amikor hajnalki 4 körül kimentem a fürdőszobába, és egyszercsak azt hallottam az előszoba végéből , hogy mintha valaki szuszogna. Aztán egyre közelebb és közelebb hallottam azt a hangot nagyon ijesztő volt. Nem is tudtam hirtelen mit csináljak, lefagytam. Aztán mikor kiájuldoztam , gyorsan kiszaladtam a szobából vissza az én szobámba. Ezt nem mondtam el senkinek a családomban, egészen addig amíg tesóm is ugyanerről számolt be. Ő is hallotta ezt a szuszogós hangot.

Vagy amikor a szobámban néztem a tv-t és megéheztem. Leraktam az ágyam közepére a távirányítót. Kimentem a konyhába csináltam kaját meg minden...aztán mire visszamentem a távirányító lent volt a földön..na most az ágy közepéről hogy eshetett le?érdekes volt. és hangot sem hallottam, hogy ha nagyott esett volna.

De olyan is előfordult, hogy egy sötét alakot láttam elmenni a szoba közepén odanéztem még akkor is volt de aztán hirtelen eltűnt. Szóval nem a szemem sarkából láttam..

De ezek csak töredékek, történtek még nagyon sok dolgok csak most nem jut eszembe az összes de ha van még írok.:)

2011. márc. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
De miket csinál?? Szóval ha érzed meg tudod hogy ott van..
2011. márc. 14. 17:09
 8/14 A kérdező kommentje:
Az tiszta durva, nem tapasztaltam hasónlót. Nem is akarok :)
2011. márc. 14. 17:10
 9/14 anonim válasza:
10 évvel ezelőtt egy lakodalomban voltunk a családommal. / öcsém anyukám és én ) A szüleim el váltak sok sok éve apukám már 96-ban meghalt. A történet a következő: lakodalom anyu öcsém táncolnak egyszer öcsém el lökte magától anyut és közölte vele h most apu táncolt vele és nem ő. Ezután öcsém aki akkor 22 éves sírva rohant ki a teremből mi utána és közölte velünk h apu itt van és azt akarja h meghajoljon előtte. Tudni kell hogy engem apám sosem szeretett és most is azt üzente hogy nem szeret. És ami a leg furcsább volt anyukám is azt érezte hogy apu állt előtte nem az öcsém.
2011. márc. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

inkább figyel, nem érzek felőle rossz energiát. Mert olyan is van, és olyankor minden idegeddel érzed (ha képes vagy ilyenre) hogy figyel. Hogy ott van. Látod a szemed sarkából, mintha követne... nem a legkellemesebb élmény...

Barátnőméknél fordult elő, átmentem hozzájuk suli után ottalvósra, mert mondták ezt... és komolyan hallottunk csoszogást, szuszogást, és minden idegemmel éreztem hogy ott van...

itthon ilyent egyszer tapasztaltam, és a másik, akit mondtam, ő valószínüleg az, aki véd minket... a mamám egyik történetéből gondolom ezt, amikor arról mesélt, hogy mikor gyerek volt, egyszer dörömbölést hallott, és egy sötét alak jött be a házba... itt az ő apukája halt meg, és lehet hogy ugyanettől a valamitől akar minket védeni. De ez csak feltételezés. Ezért írtam, hogy jó lenne, ha tudnék velük rendesen beszélni.

2011. márc. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!