Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ha halálod után szellemként...

Ha halálod után szellemként térnél vissza, és örökké a Földön kellene bolyonganod testetlen lélekként, mihez kezdenél magaddal?

Figyelt kérdés
Ijesztgetnéd az embereket? Vagy csak úgy járkálnál összevissza? Én biztos beülnék minden jó filmre a moziba. :D
2011. márc. 8. 03:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Maga lenne a pokol: mindent láthatnál, semmire sem hathatnál. Ha megsemmisülne a Föld, keringhetnél cél nélkül a világűrben.
2011. márc. 8. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Igaza van a fenti válaszolonak.Mit kezdenél?De amig nem semmisülne meg a föld ...... nem is tudom unatkoznék!meg ha mondjuk látom ha anyámat el fogja ütni egy autóó azt nem tudom megakadályozni:S
2011. márc. 8. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
segítenék az élőknek!Lehetséges!!
2011. márc. 8. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én is megpróbálnék beleavatkozni a dolgok kedvezőtlen alakulásába, hogy megelőzzem azt! Jóra használnám többnyire. Csak azokat szivatnám meg, akik gonoszak, rosszindulatúak, de őket nagyon! Mindenhatót játszanék!
2011. márc. 8. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Végre eljutnék olyan helyekre ahová az életben sosem fogok. :D

Amúgy komolyra fordítva a szót, biztos szörnyű lenne. Szerintem a szeretteim közelében maradnék amíg élnek. Aztán nem tudom. Próbálnám kitalálni, hogy lehetne továbbmenni.

2011. márc. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha beavatkozni nem tudnék a dolgokba, tényleg csak nézni tudnék mindent, akkor elmennék szép helyekre. Annyi szép hely van a földön, és töredékét sem fogom látni életem során sajnos :-((((
2011. márc. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mármint ha elmehetsz, ugye... és nem maradsz röghöz kötve. Ha testetlen szellemként bolyongasz, és nem tudsz továbblépni, lehet hogy fel se fogod, mi van veled, és egy furcsa félig alvó-félig éber állapotban keveregsz. Nem rendelkezel teljes tudattal.
2011. márc. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
az lenne az első dolgom hogy végigmennék gondolatban hogy kik ártottak nekem mikor éltem és megkeresném őket ijeszteni. közben nagyokat nevetnék :P meg talán pár tanárt szivatni xD utána a családommal maradnék.
2011. márc. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha ilyen tényleg előfordulna, nem hinném, hogy szabadon azt tehetnéd, amit csak akarsz. Nyilván ezer kényszer lenne rajtad...
2011. márc. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

maradnék, ami vagyok: filozofikus, tudományos ember, aki keresi a választ a világ kérdéseire, és persze bejárnék mindent.

Csak a másféle állapot nem változtatna meg.

2011. márc. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!