Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Arról álmodik a pasim hogy...

Arról álmodik a pasim hogy meghalt, és szellemként velem beszélget, ez mit jelenthet?

Figyelt kérdés

A párom álmodta ezt nemolyan régen: a pasim felhívott hogy találkozni szeretne velem, de nem autóval jön hanem gyalog. Kimentem a ház elé, találkoztunk, és sokat beszéltem hozzá, ő meg egyszavas válaszokat adott. Elmentünk sétálni, és közben csörgött a telefonom, és a barátnőm hívott, hogy "hallotta a hírt" és hogy ha akarom akkor átjön megvigasztalni. Merthogy a pasim autóbalesetben meghalt. Ezért volt fontos hogy gyalog jött, pedig sose szokott. És utólag esett le, hogy útközben ezért néztek rám az emberek, mert tulajdonképpen magamban beszéltem, ők nem látták már a pasimat.

A fura, hogy két nappal később azt álmodta hogy mindketten szellemek vagyunk.

Lehet ennek jelentősége ránk nézve? Vagy mit jelenthetett ez az álom?


2011. febr. 24. 03:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Ööö a párod álmodta hogy a pasid felhívott?

Ez kicsit zavaros, de akárki is ez a hímnemű, szerintem szeret téged és vigyázni akar rád.2 nappal később meg azért folytatódott az álma mert túl sokat foglalkozott a témával előzőleg.

2011. febr. 24. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Milyen filmet nézett este? ...
2011. febr. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
www.nlcafe.hu oldalon keresd meg az álomszótárt, és nézd meg.
2011. febr. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Semmi jelntősége nincs, ha szellemileg 100%-os a mindennapokban. - Szerintem meg túl sokat nézte a Szellemekkel suttogó-t a tv2-őn. Egyébként is az álmok a napi cselekmények visszavetítése, feldolgozása. Ezért van az hogy olyat álmodunk, amiket mindennap szoktunk csinálni, amit aznap csináltunk stb.
2011. febr. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!