Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hol tudom meg nézni ezen az...

Petya14 kérdése:

Hol tudom meg nézni ezen az oldalon hogy mennyire adtam hasznos válaszokat vagy mennyire pontoztak le?

Figyelt kérdés
2011. márc. 7. 18:55
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Amelyik kérdésre válaszoltál az alatt kivan irva válaszod százaláka!! Minnél kevesebb a százalékod annál többen pontozták lr, vagy nyomtak "piros" kezet ha ugy tetszik.
2011. márc. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
38%
Úgy gondolom, ehhez kell egy üres szoba, de még szőnyeg se legyen. Pénteken, éjfélkor menj be oda pucéran, vigyél egy tükröt is. Utána táncold körbe, mondd el a Tesókódex, a Gyalog Galopp és Alekosz beszédeinek teljes szövegét flippinnóul. Ha ezt mind megcsináltad, vágj ki egy kör alakú részt a gyomrodból, és dobd neki az ablaknak. Ha mindent helyesen csináltál, a tükörben megjelenik a sátán aki elárlja a titkot. De vigyázz! Előtte fel kell ajánlanod a tested, és ha nem vagy elég bátor, akkor Chuck Norris kénytelen lesz végezni a megszállt valóddal. Sok szerencsét!
2011. márc. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
23%
utolsó az sem rossz... láttod erre nem is gondoltam! 100%-os válasz :-)
2011. márc. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
23%
19:09 Jót röhögtem :D
2011. márc. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

A válasz megírásának időpontja: ma 19:09



Ász vagy ! Remélem sokáig maradsz itt és meg sokáig tudk visszaregisztrálni.


Xázxorxép.

2011. márc. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!