Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » 666. Ez most komoly?

666. Ez most komoly?

Figyelt kérdés

Az előbbi válaszom egy kérdésre :


"Dédnagyapám akkor halt meg, mikor nagyapám 6 éves volt. Nagyapám akkor halt meg, mikor apu 6 éves volt. Apukám azelőtt halt meg pár héttel, hogy öcsém betöltötte volna a 6ot. Remélem öcsémnek nem lesz fia :("


Most csak én látom benne a 666-ot? Mit jelenthet ez?

Légyszi ne hordjatok le, mert elég érzékenyen érint a téma :/


2011. márc. 3. 15:00
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Ne agyalj rajta! A Vonzás Törvénye alapján: amire gondolsz, azt vonzon magadhoz. Hatása annál erőteljesebb, minél erősebb érzelmek kapcsolódnak a gondolathoz. A félelemmel párosult gondolatoknak igen erőteljes "teremtő" hatásuk van. Tehát: ne gondolj rá!


Az én családomban tíz évenként fordult elő haláleset: 1967-ben, 1977-ben és 1987-ben. Gondolhatod, hogy 1997-ben én is paráztam, hogy akkor most mi lesz? Szerencsére nem történt semmi. És miért? Mert 3 a magyar igazság! Kész, vége, nincs tovább! Gondolj erre!

2011. márc. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:

18/21 tetszik a "heJesírásod"! xDD

Viccet félretéve...

Kérdezőnek:Szerintem ez hülyeség,ne gondolkozz ilyesmin,ezzel csak magadat ( és esetleg a környezetedet)cukkolod.Véletlen az egész,felesleges ezen idegeskedni.

2012. jún. 25. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!