Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » 666. Ez most komoly?

666. Ez most komoly?

Figyelt kérdés

Az előbbi válaszom egy kérdésre :


"Dédnagyapám akkor halt meg, mikor nagyapám 6 éves volt. Nagyapám akkor halt meg, mikor apu 6 éves volt. Apukám azelőtt halt meg pár héttel, hogy öcsém betöltötte volna a 6ot. Remélem öcsémnek nem lesz fia :("


Most csak én látom benne a 666-ot? Mit jelenthet ez?

Légyszi ne hordjatok le, mert elég érzékenyen érint a téma :/


2011. márc. 3. 15:00
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
A te tudásod csak azt mutatja,hogy elhiszel minden ostobaságot! Amit leírtál,az csak néhány ember által összehordott középkori vagy még előbbi babona és hiedelem. Értelmes ember csak nevet rajta.
2011. márc. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Félre ne értse senki! Nem akarom senkinek a hitét bántani, sőt teológiai vitába sem akarok kezdeni. De a 666 -nak nincsen köze semmihez. Ez egy szám, illetve három szám. Az, hogy ezt az ördöggel párosították, annak az oka, hogy a kereszténység térhódításánál le kellett "számolni" a régi vallásokkal. Nagyon sok elem a kereszténységebe bekerült a régi vallásokból, általában negatív töltéssel. A 6-os eléggé jó szám. Isteni töltéssel szokták felruházni, de nem nagyon értek a numerolóigához, szóval ide nem mondok semmit, mit jelent. Mindazonáltal véleményem szerint véletlenek nincsenek. A dolgok történnek, de az okaikat később látjuk meg.
2011. márc. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Na kérdező? Ha nem hiszel ilyenekben,akkor miért tetted fel a kérdést?

Valamint ha tényleg nagy a "tudásod", akkor miért kérdezed, hogy "mit jelenthet ez"??


Én ezt hívom logikai bukfencnek.

2011. márc. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

Na, végre egy normális ember, azt hittem nem kerül elő egy se.

Véleményem szerint az, hogy valaki valamit lehetségesnek tart, vagy érdekli a téma, nem műveltségtől függ.

Ha egy magyar tanárnő fejből tudja a görög istenségeket, ki kinek a kicsodája, milyen a személyiségük, a kedvenc színük, a 20 éves taknyos meg fel tudja sorolni az összes diszkószámot (ami valóban, LÉTEZIK, és nem lehet belekötni)... na most melyikük a művelt?

2011. márc. 3. 15:40
 15/22 A kérdező kommentje:

Én pedig úgy hívom, hogy statisztikai félrevezetés :D

Felvetettem egy témát - ami valóban megtörtént sajnos -, és várom rá a válaszokat.

Ha a saját hangnememben írom ki rögtön, vagy fújhatom az összes tahót aki képtelen normálisan válaszolni, vagy pont még többet gyűjtök össze belőlük.


Azt pedig nem mondhatnám, hogy hiszek benne. De feltételezhetőnek tartom, hogy léteznek nagyobb "erők" is, mint pl. az amerikai elnök.

2011. márc. 3. 15:43
 16/22 anonim válasza:
72%

Örülök, hogy vannak olyan emberek akiknek nagyobb gondjuk sincs annál mint hogy a 666-on filozofáljanak, gondolkodjanak, töprengjenek....

Én nem hiszek az ilyen sz.arságokban, meg amúgy is van más dolgom, gondom stb...

Egy számnak ismerem el a jelentését, mégpedig a 69-ét. :D

22/L

2011. márc. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
66%

Süt rólad az ostobaság, már bocs.De biztos neked van igazad, 666 nem csak egy szám, hanem azon túlmutat, sőt valami rosszat jelent....:)

Te egy tipikus eset vagy arra, akik nem tudnak gondolkodni.

2011. márc. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
0%

Én pedig 23 évesen elvárnám egy nevelt és tehetséges "tanárnőtöl" hogy ne húzza fel magát minden kis viccen, és utána oda nem illő szavakat használjon. Bemagoltad a ghörög isteneket.. fúú de jó vagy.


Én meg fejből tudok legalább 500 hatáskeltő ezközt, médiaszihológiát is fújom, tudok forgatókönyvet írni , és még fojtatnám.


Tehát egy tanárnak meg az a munkája hogy jóra nevelje a gyerekeket.. de aki ennyitől baromozik azzal már ott baj van. Ne gyere azzal hogy jah hát itt más, mert ez így van.. de itt mégjobban kéne moderálni magad.


amúgy meg a 666 kódszám lenne. A bibliában használták valami néróra, hogy a sátán megtestesítője (ha tévednék javíts ki)

2011. márc. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Jó, akkor kezdjük az elején:

Minden férfi családtag természetes halállal hunyt el?

Vagy baleset. Kicsit kevés az infó. Így még átokra se lehet gyanakodni, meg arra sem, hogy kódolva a génállományban (mert akkor az öcsédnek mindegy, hogy lesz e gyereke)

2011. márc. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
6 szor ettem ma. Ezen a héten 6 szor kaksiztam, 6 szor voltam a teszkóban is:D Hűha.
2011. márc. 6. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!