Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Az univerzum törvénye szerint...

Az univerzum törvénye szerint elítélendő a hús evés. De miért?

Figyelt kérdés
2011. márc. 2. 23:12
1 2 3 4
 1/31 Bretso ***** válasza:
51%
Mert az ufonauták punci vegák gyülekezete, azért.
2011. márc. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 404 ***** válasza:
46%

Látom, nem hagy titeket nyugodni a hús téma. Nem akartam belinekelni eddig, de már muszáj leszek.


Lehet hogy más oka is van ennek a törvénynek, de szerintem ez is egy nyomós indok:


(Nézzétek végig, mert csak úgy ébredtek rá a lényegére! Ne csak edd a húst, nézd is meg mit eszel!)

1. rész http://www.youtube.com/watch?v=DBVUcNsD5Hk

2. rész http://www.youtube.com/watch?v=hCkyoueMG64&playnext=1&list=P..


Ezek után mindenki döntse el akar-e továbbra is húst enni. Én amikor először megnéztem sírva fakadtam, de szerintem minden normális ember könnyezve nézi végig. Oly mély lelki sérüléseket okozott bennem, hogy azóta nem eszem húst. Nem bírtam végignézni de muszáj volt mert azt mondták csak úgy tudom meg az igazságot, ha megnézem és átérzem. Átéreztem, és én nem kérek ebből.

2011. márc. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
Úristen. Többet nem eszek húst! Nem bírom nézni! síroook! kösz 404 hogy megmutattad! Köszi!
2011. márc. 2. 23:42
 4/31 A kérdező kommentje:

a második résznél már nem bírtam amikor a marha fejjel lefelé volt a hátsó két lábával felakasztva és folyt a vér a torkából, meg a csirkéket élve leforrázzák meg a disznók pfff.. nem bírom.


ISTENEM MÉRT VANNAK ILYEN GONOSZ EMBEREK? MÉRT?

2011. márc. 2. 23:45
 5/31 anonim ***** válasza:
79%

Univerzum törvénye? Hol van megírva? Ki mondta?

Az ember tépőfogai ragadózóra az örlőfogai növényevőre utalnak tehát az ember vegyes táplálkozású.

Egyszer én is elhatároztam hogy vega leszek a zsíros hajam és bőröm miatt.

Az, hogy egy évi húsnélkülözés után se javult semmi és fizikálisan se lettem fittebb, azt inkább hagyjuk, az inkább durvább volt hogy a vega szomszédomat egy véradás során végigmérte a nővér és rákérdezett hogy vega-e és nem adhatott vért. Aztán elmondta neki amit később nekem is egy orvos hogy a húsban vannak olyan létfontosságú fehérjék enzimek melyeket nem lehet mással pótolni. Arról nem is beszélve hogy a vega nőknek a menopauza idején legalábbis ha több éve vegák sokkal törékenyebb,porózusabb, sérülékenyebb a csontja, és hajlamosabbak az idő előtti csontritkulásra ami igencsak fájdalmas. Az oszteroporózisos vizsgálaton sok vega nő kap lesujtó véleményt a csontja állapotára. Nem véletlenül vagyunk így megalkotva.A vegetarianizmus beavatkozás az emberi élet természetes folyamatába, de az ember intelligens érző lény ettől állunk minden más élőlény felett emiatt igyekszünk az ilyeneket felülírni.

Most lehet hogy le leszek gyalulva, de ezek tények nem az én véleményem. Én is imádom az állatokat és nem bírom ha bántják őket. Szörmét és bört nem hordok az nem létszükséglet.A húsevés afféle szükséges rossz, odáig eljutottam, hogy csak ritkán eszem főleg szárnyast és halat.

Ha pótolni tudnák valami egészségre ártalmatlan természetes anyaggal ami kiváltaná az állatokat gondolkodás nélkül leszoknék én is.

2011. márc. 2. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim válasza:
72%
Nem tudom mi ez az "Univerzum törvénye" cucc, de ha jobban belegondolsz akkor baromság. Ezzel az erővel az összes húsevő állat gyilkos? Ez a természet rendje, a kis hal megeszi a növényt, a nagy hal meg a kishalat. Meg hát a növény is élőlény nem? Ez van!
2011. márc. 2. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 404 ***** válasza:
39%

Tudom fájdalmas nekem is az volt, nem nézném meg újra! Megszakad a szívem hogy sírsz, de te akartad tudni. Másképp nem tudjátok meg hogy s mint történik csak ha látjátok. Mondani elmondhatom, de az nem olyan mint ha látnád ezért kell megnézni.


Ha valakinek nem tetszik amit a filmben látott, az ne támogassa! Ha húst vásárolsz azzal támogatod a húsipart. Ha felemelkedést akartok akkor kezdjétek ezzel, tegyetek érte, ne csak várjátok ölbe tett kézzel hogy mikor jön már a felemelkedés, hanem TEGYETEK ÉRTE!

2011. márc. 2. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:

Köszönöm 404 hogy megmutattad ezt a filmet! Én teszek érte, de nem magam miatt hanem mert ember vagyok, és az ember attól ember hogy nem állat módjára viselkedik! Mondjuk ami a filmbe volt azt még egy állat sem csinálja. Bekapja a zsákmányt és kész. De ezek... ááááhh

úgy néz ki az ember rosszabb mint az állat ezt eddig is tudtam, de ezt a filmet nézve még jobban tudom :(

2011. márc. 2. 23:57
 9/31 anonim ***** válasza:
62%
Ha a nap 24 órájában kellene ilyen és ehhez hasonló videókat néznem,mint amit 404 belinkelt, én akkor sem szoknék le a húsevésről! Ezeket az állatokat azért tenyésztik, hogy megegyük őket! Ennyi erővel most azonnal irány az erdő, lőjük le az összes ragadozót,amiért az húst eszik!
2011. márc. 3. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
76%
Mellesleg még hozzátenném:külföldön egyre nagyobb teret hódít az állatok emberségesen tartása, hála a tudatos fogyasztóknak akik egyre többen vannak, és igénylik az ellenőrzött farmokat. A csirke igenis tudja milyen az a kapirgálás, a tehén legeljen rendesen, és tiltsák be az élveszállítást,a feldolgozást meg igenis szabályozzák be keményen. Ezek a haszonratörő vadkapitalisták valóban gonosz érzéketlen emberek.
2011. márc. 3. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!