Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Kiknek a leszármazottai vagyunk?

Kiknek a leszármazottai vagyunk?

Figyelt kérdés

a darwin-elmélet a majmok megjelenésig még elfogadhatónak is tűnik.

utánna több szempontból zsákutca, a génmanipuláció logikusabbnak tűnik.

arra lennék kiváncsi, hogy a majmokat melyik idegen fajjal keresztezték, ami által létrejött az emberi faj?


2011. febr. 27. 19:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
a plebájok leszármazottai vagyunk! vagy lehet nem...
2011. febr. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Én csak annyit tudok, hogy majmok leszármazottai vagyunk.

Ennél pontosabban nem tudom.

2011. febr. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 BlackSword ***** válasza:

Én meg úgy emlékszem, hogy közös ősünk van a majommal...

És miért lenne zsákutca itt??? Pusztán azért, mert Te nem érted??? Én meg a relativitást nem értem, és mégsem kérdőjelezem meg...

2011. febr. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
hiányoznak részek az emberiség történelmében, amit még a tudósok sem tudnak megmagyarázni.
2011. febr. 27. 21:11
 5/13 anonim ***** válasza:
Nagyon sok nép ősi történelmében szerepel a monda, hogy az ősi időkben istenek érkeztek a csillagogkból és az itt talált kezdetleges, primitív embert génmanipuláció során keresztezték a saját egyedeikkel. Természetesen sokan hülyeségnek tartják, de nem lehet véletlen ez a sok egyezés a népek mondái között. Valójában ez tök egyértelmű számomra, hogy illetékesek nem istenek voltak, hanem földönkívüli civilizáció érkezett kicsiny kis földünkre. Most lehet hülyézni meg ócsárolni, de nekem ez a véleményem és senki el nem tántorít ettől. Észre kellene venni azt ami a lábunk elött hever!!!!!! üdv:)
2011. febr. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 BlackSword ***** válasza:
Az, hogy a különböző népek mondái, mitológiai történetei nagy vonalakban egyeznek, az csak az eddigi kutatásokat támasztják alá... Azt, hogy a mai ember ősei egy területről származnak: Afrika... A mondák és babonák pedig sokáig megmaradnak, noha rengeteget változnak, de a lényegük változatlan marad... Elképzelhető ugyan, hogy ezen felmenői az embernek találkozhattak földön kívüli civilizációkkal, de erre nem sok az esély... Sok minden lehetséges, de a történelem nem a "mi lett volna, ha" jellegű tudomány, hanem a tények tudománya... Így nincs értelme bizonygatni, a mi lett volna hát... Mert bizonyíték jelenleg nincsen rá...
2011. febr. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Azt azért hozza kell tenni, hogy az emberiség fejlődésére előadott dolgok nagyrésze is mese habbal, a leletek nagyreszerol kiderült mar hogy közük sincs az emberhez, gyakori példa hogy találtak valamilyen emberi csontot meg kissé arrébb majom csontokat, aztán ebből szépen kikovetkeztettek, hogy ez márpedig egy azon elolenytol származik! A tankönyvekben mutatott rajzok nagyrésze i ilyen fantázia szulemeny, a neander völgyi emberről is kiderült mar, hogy egy egyszerű, öreg ember csontváza. Arról nem is beszélve, hogy több millió éves kozetretegekben is találtak mar emberi csontokat és tárgyakat, valamint dinoszaurusz labnyom mellett emberit :) csak persze ezeket nem mondjak az iskolában, se a több százezer éves szobrokat amik olyan technikával készültek, amit meg csak mostanában fedeztunk fel.... :) persze ezt mind feleslegesen írtam ide, a szkeptikusok úgyis jönnek mindjárt és jól megmagyarázzák, hogy hülye vagyok. Pedig ezek TÉNYEK, nyugodtan utána lehet nézni, de ha lehet ne valami képes történelmi atlaszban... :)



Marivs

2011. febr. 27. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Az az igazság hogy mind a majmokból lettünk.
2011. febr. 28. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Az igazság az, hogy többféle elmélet létezik, de még egyiket sem sikerült minden kétséget kizáróan bizonyítani. Addig meg lehet hinni, amiben akarunk.
2011. febr. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

érdekes kérdés, de most közvetlen leszármazottakról kérdezel? egyébként az evolúció tana nem a majmoktól eredezteti az embert, mint fizikumot, hanem a majmok és az emberek közös ősétől. :)

de visszatérve a lényegre...mit érdekel minket, hogy közvetlen kitől származunk, s ráadásul csak fizikai szempontból? a választ nem arra kéne megtudni, hogy komplettül minden miből származik? :D

Honnan gondolod például, hogy keresztezés volt, s egyáltalán ki/mi részéről? :)


üdv

26/F

LastOne.Left

2011. febr. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!