Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Létezik Szegeden bioenergiával...

Déjved kérdése:

Létezik Szegeden bioenergiával, csakrákkal foglalkozó baráti társaság, vagy beszélgetési kör?

Figyelt kérdés
Már két éve foglalkozom hasonló dolgokkal, de most úgy érzem kicsit elakadtam, és jól jönne pár hasonló érdeklődésű segítő személy, meg olyanok akiknek esetleg én tudnék segíteni. Ha esetleg nem publikus annyira akkor írjatok privit, vagy adjatok egy elérhetőséget. Köszi
2011. febr. 25. 11:11
 1/5 anonim válasza:
2011. febr. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

bioenergiával foglalkoznak az egyetemeken is.

Pl. mi is. Biológiai lebontásból eredő gázok energiává alakításával. Ha érdekel a biotechnológia akkor hajrá.

2011. febr. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát sejtem miről beszélsz, második, mert biológia szakon vagyok én is. De valami biztos. Én nem arra a bioenergiára gondoltam, hanem a testben az idegrendszer által vezetett bioáram által létrehozott energiamezők fejlesztésére, és azok tudatos szinten történő irányítására. De azért köszi, hogy segíteni próbáltál:)
2011. febr. 26. 10:27
 4/5 anonim válasza:
Igen, a Nyugati-pu-ból indul a vonat, a 9 és 3/4-es vágányról
2011. febr. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szia! a Guttenberg utcában van egy ilyen hey, a pontos neve nem jut eszembe. ha végigmész rajta, akkor láthatod a táblájukat. ha jól emlékszem, a körút felőli oldalon van.
2011. febr. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!