Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Halak vannak az 5. dimenzióban?

Halak vannak az 5. dimenzióban?

Figyelt kérdés

Van egy film, ami nem tudom mennyire épűl a valóságra mert nem ismerem, abban van, hogy egy kísérlet folytán behatolnak az 5.dimenzióba és mindenféle hal lények vannak ott, akik húsevők és megtámadják az embereket.


Már máshol is mintha olvastam volna pont ilyeneket. Nem tudom, hogy hol, valamilyen igaz kísérletre épült ?

Eszembe jutott, hogy már máskor is megálmodtam azt hogy képzeletben extradimenziókban vagyok és mindíg halakkal találkoztam, akik húst vagy embert esznek. [link]


2011. febr. 25. 08:58
 1/7 anonim ***** válasza:
A nyavalyába... Akkor már értem, miért nem tér vissza senki. Három operátorunkat is elvesztettük.
2011. febr. 25. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem zárom ki,de hülyeségnek tartom..Mi értelme lenne ?
2011. febr. 25. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az 5. dimenziónak, ha létezik ilyen, akkor része a mi 3 dimenziós "síkunk" is, szóval amibe biztosak lehetünk, hogy vannak halak is, emberek is, négylábú állatok is az 5. dimenzióban, hiszen azok vagyunk mi.


Hogy milyen más síkok léteznek benne... elméletben lehet olyan másik, velünk párhuzamos 3d-s sík, amiben csak halak vannak, miért ne :P Vagy lehet, hogy pont az általunk ismert halak jelentik a hal-sík, és a mi síkunk közötti metszéspontot.


Dehát ezek erősen elméleties dolgok.


Amit meg álmodtál, azt nem extra dimenzióba álmodtad szerintem, hanem alternatív 3d-s síkba. Senkinek sincs elképzelése arról hogy a 4. dimenzió mi lehet, csak következtetni tudunk arra, hogy az első három dimenzió között milyen kapcsolatok vannak, és ha létezne 4., akkor az milyen lenne.


Persze vannak olyanok, akik az időt jelölik meg 4. dimenzióként, velük én nem értek egyet, csak ha "lazán" értelmezzük a dolgot.

2011. febr. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mesékben kisapám,a mesékben!
2011. febr. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nincsenek. az 5. dimenzió finomabb rezgésekből áll mint a 3.
2011. febr. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 mócárt válasza:
Én a nagy hohohorgászal is ott találkoztam :D
2011. febr. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

a nagy cthulhu,meg a halemberek.

h.p lovercraft

2011. márc. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!