Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Kos lany, Halak fiu?

Kos lany, Halak fiu?

Figyelt kérdés

mennyire illunk ossze,mivel tehetem boldogabba O"-t?

En 15,o 16.:D:X:X


2010. aug. 31. 11:25
 1/5 anonim ***** válasza:
86%

Megpróbálsz higgadt maradni, ha értetlenkedik és akadékoskodik.

A halak általában lassú és nem túl kalandvágyó.

Az én párom 1 évig egy halak fiú volt, mindenen megsértődött.

2010. aug. 31. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

koszi.zold kezecske;D

akkor ez lehet egy jo kapcsolat?

Meg varok velemenyeket,tapasztallatokat;)

2010. aug. 31. 12:26
 3/5 anonim válasza:
82%
Nálunk hasonló a felállás, csak egy kicsit "öregebbek" vagyunk. (36én, 35ő). Én a kos jegy 85 %-át birtoklom. Ő a halak jegy 60%-át. Hagyd élni, ha van hobbija "engedd", azért néha állj ki magadért. Nehéz vele összeveszni. Nem is lehet. Szerintem jó párosítás, jól tolerálja a kos tulajdonságait. Mi 18 éve nyomjuk együtt:)) Kicsit korai még sztem, hogy nagyon komolyan vedd a kapcsolatot, de sok szerencsét.
2010. aug. 31. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
NEm vagyunk,meg rego ota egyutt,de mar nagyon szeretem.Ezelott is volt baratom,de ilyet nem ereztem..amugy meg nem gondotlam arra,hogy lefekszek veel..majd ha eljon az ideje,amugy hagyom,hogy uzze a hobbyjat.jar k1-re[kuzdosport].de neha nagyon feltem:D
2010. aug. 31. 12:37
 5/5 A kérdező kommentje:
Jah es koszi,neked is ment a zold kezecske:D:X
2010. aug. 31. 12:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!