Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Voltál már Dobogókőn a szívcsa...

Voltál már Dobogókőn a szívcsakránál? Éreztél valami különlegeset?

Figyelt kérdés
2011. febr. 20. 01:01
 1/6 anonim ***** válasza:
13%
Ember! Miről beszélsz? Voltál már Szombathelyen? Tényleg nincs hétfő ott soha?
2011. febr. 20. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jobb a levegő,mint máshol.
2011. febr. 20. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szép hely, télen voltan, de ezen kívül semmi különös.
2011. febr. 20. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 BlackSword ***** válasza:
24%
Igen jártam, de nincs ott semmi ilyen csakramaszlag... Egyébként szép hely...
2011. febr. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Azért tettem fel a kérdést az Ezotéria rovatban, mert úgy gondoltam, hogy lesz olyan válaszoló, aki hisz az ilyen dolgokban és megosztja velem a gondolatait.


Az első válaszolónak köszönöm az építő jellegű hozzászólást.

Nem szeretem az "én vagyok a tökéletes és minden tudok és a véleményem szentírás" embereket.

Az inkvizíció jut az eszembe. Mi az hogy forog a Föld és nem lapos ? Égessük meg az eretneket ! Ilyet még kérdezni is bűn !

2011. febr. 20. 22:43
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem elképzelhető. Mindenki tagadja, de mindenki beszél róla, sokan odalátogatnak. Pl. Dalai Láma. De senki sem szeretne hinni benne, mert nem szeretne csalódni, így marad a szokásos kishitűség, hogy nehogymár mi lennénk a világ(unk) közepe...Mások placebó hatásról, önszuggesztióról beszélnek. Mások tudományról beszélnek, ami szerintem egy korlátolt emberi gondolkodás. Pedig gondolkodhatnánk ellenkezőleg is. Szerintem a külföldieknek fájna bevallani ezt a tényt. Nehogymár tőlük várjuk a megerősítést! Tessék hinni benne, ettől még nem leszünk szegények, vagy hiszékenyek. Ez olyan hit kérdése, ami nem károsít meg. Miért ne?
2011. ápr. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!