Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Relaxáció. Mással is volt már...

Relaxáció. Mással is volt már ilyen?

Figyelt kérdés

Olyan 1-2 éve érdekel ez a téma, sokat olvastam a meditáció pozitív hatásairól. Szóval kipróbáltam különböző módszereket, hanganyagokat, de egyikkel sem értem el sokat.

Tegnap azonban valahogy sikerült. Pedig nem is voltam mozdulatlan, egyszer csak azt vettem észre, hogy "mélyebbre" kerülök. A két kézfejemnél olyan forróságot éreztem, aminek semmi köze nem volt a környezethez. Gondoltam, ahogy pár módszerben le van írva, én is végigmegyek a 7 csakrán. Hát, furcsa volt. Egész végig mozogtam, de nem tudatosan irányítottam! A végén olyan megkönnyebbülést éreztem, mint még soha. :) Felállni is nehéz volt, pedig korábban minden "meditáció" után simán felugrottam...

Ilyen egy meditáció? Én mindig úgy gondoltam, hogy mozdulatlanul ülünk egy óráig. :) Más hogy van ezzel?


2011. febr. 19. 22:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt hívják orgazmusnak. Igen, nekem is volt már...
2011. febr. 20. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hiroshi Motoyama: minden, amit a csakrakrol tudni lehet c. konyve segiteni fog ebben.

A csakrak elhelyezkedese es mukodese, megnyitasa stb. ezeket kellene tanulmanyoznod, mielott elkezdesz meditalni.

2011. febr. 20. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1.: LOL

2.: Köszönöm. :) Elolvasom

2011. febr. 20. 11:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!