Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Előfordult ilyen mással is...

Előfordult ilyen mással is alvás közben?

Figyelt kérdés

A múltkor, amikor a buszon elaludtam, pont azelőtt a buszmegálló előtt ébredtem fel, amelyiknél le akartam szállni... ez persze azon az útvonalon történt, amin rendszeresen utazom...

viszont, amikor másik járattal mentem, teljesen más útvonalon akkor is ugyan ez történt...

Lehetséges, hogy valami mentális képességemmel alvás közben érzékelem a buszmegállókat?

16,5/F


2011. máj. 2. 11:56
 1/6 anonim ***** válasza:
jezuuusooom. Nem, nem lehet
2011. máj. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

nagyon sokszor vagyok így

meg, amikorra állítom az órát (nem mindig ua időpont-

előtte MINDIG felébredek 1-2perccel (lenyomni, ne csengjen)persze, azt nem merem, hogy be se állítom, mert akkor mi van? úgy gondolom, nem a teljes tudatunk alszik

2011. máj. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A saját, belső időzítésed akkor is működik, mikor alszol.Ez egy természetes dolog, nálad kifejezetten megbízható, úgy látszik.Ilyen a tudatalatti.
2011. máj. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is felébredtem kellő időben alig 5 óra alvás után nagyon különleges körülmények között. Én biztosan tudom, hogy külső segítséget kapunk ilyenkor, és más hasonló esetekben is. Hívhatjuk őrangyalnak, vagy a bennünket körülvevő aurának, vagy az Univerzumnak. Én hiszek benne, és számítok is erre a külső segítségre. Különben nem mertem volna belevágni az életben egy -két olyan kalandba, amibe belevágtam, és jó lett.
2011. máj. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

(12:42vagyok)

előző:de az a "külső" is a Te tudatodban van.

Talán azt hívom "külsőnek", ami nem uralt,racionális tudatrészemmel nem megragadható

mondhatom, ez külső, ez belső: de minden az én tudatomban van. Az univerzum is, mikor gondolkodom.

(talán jön majd egy buddhista válaszoló segíteni)

2011. máj. 3. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ez nem "mentális képesség", ez csak érzékelés. A belső szemünk végig kísér minket minden utunkon.
2011. máj. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!