Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Nagyon fontos! Mit lehetne tenni?

Nagyon fontos! Mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés

Kérem már most a sok szkeptikus embert,ha lehet kíméljen meg a sok hülyeségével és inkább maradjon csendbe!

Köszönöm.


Érdekelne,hogy hogyan lehetne megtisztítani a házat,mivel szerintem, sőt biztosra veszem,hogy rontás van rajtunk és szellem is van a házban(történtek dolgok).Nagyon szeretném ezt a problémát megoldani,de érdekelne,hogy még is hogy?Szakemberre is gondoltam,de fogalmam sincs,hogy mennyi lenne és nem hiszem,hogy most állunk úgy anyagilag,hogy ezt kitudjuk fizetni.

Nagyon Hálás lennék,ha valaki segítene!!!

Köszönöm!

16/L


2011. febr. 17. 19:17
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

20:44

Nagyon köszönöm!


Tudod, igen az intelligencia....amiben észrevételem szerint,néhányan hiányt szenvednek belőle,de ha meg kéne fogalmaznom,akkor az intelligencia nem ott fog kezdődni,hogy most te hiszel-e az ilyenekben, vagy sem...tudod,lehetsz pofátlan,nagyszájú szkeptikus és akármilyen és tudhatsz olyanokat,amiket egy hétköznapi ember még csak nem is hallott olyanról,de ha nem tudsz normálisan és emberhez méltóan viselkedni és nem tudsz normálisan válaszolni,akkor hol van itt az intelligencia?

Megköszönném,ha nem írnának ide az olyan emberek,akik szkeptikusok!Köszönöm még egyszer!

2011. febr. 17. 21:00
 12/15 Eruthalion ***** válasza:

Ha nem szeretnél kiadni pénzt, csak amikor muszály, akkor kérly felsőbbrendű segítséget, pl angyaloktól. Mindenkinek van őrangyala, aki, ha kéred, a megfelelő angyalt odahívja neked, de ajánlom az Atlantisz Angyalai könyvet is, ebben benne vannak azoknak az angyaloknak a nevei, akiket a napi problémáid megoldásának megsegítéséhez kérhetsz. Ebben a könyvben le is van írva, melyik anygalt hogyan hívd magadhoz.


Ha nem találod a könyv pdf változatát a neten, kérd az őrangyalod segítését :

Gyújts egy fehér gyertyát, és szíved legtisztább, legmélyebb szeretetével szólítsd magadhoz az őrangyalodat, és intézd hozzá a kérésed ugyanevvel a minőségel. Érezni fogod a jelenlétét: a mindent átható szeretetét: meghitt hangulat lessz úrrá a szobádban, legalább olyan erősen, mint amit csak karácsonykor lehet érezni.


Az angyalok Isten küldöttei, akik isteni energiából vannak, így, ha ők vesznek védelmük alá, semmi sem árthat neked.


Ha nem sikerül így sem a kérésed, akkor beavatott segítségét is kérheted.

2011. febr. 18. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Eruthalion ***** válasza:
Bocsi, kifelejtettem, hogy a gyetyát ne fújd el, hagyd végigégni, mert ha elfújod, az azt jelenti, hogy már nincs szükséged segítségre az adott helyzetben.
2011. febr. 18. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Megfogadom és nagyon köszönöm,ki fogom próbálni!!!
2011. febr. 18. 00:54
 15/15 anonim ***** válasza:
Nekem se ártana ilyen szelleműzőt hívni, mert biztos hogy van a házunkba, sok mindent tudnék mesélni de most nem írom le. Viszont azt igen, hogy ugyanolyan rothadó bőrű, szem nélküli embert láttam a szobámba, amilyet a kis gyerekek látnak a temetőbe...
2011. febr. 18. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!