Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Nagyon fontos! Mit lehetne tenni?

Nagyon fontos! Mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés

Kérem már most a sok szkeptikus embert,ha lehet kíméljen meg a sok hülyeségével és inkább maradjon csendbe!

Köszönöm.


Érdekelne,hogy hogyan lehetne megtisztítani a házat,mivel szerintem, sőt biztosra veszem,hogy rontás van rajtunk és szellem is van a házban(történtek dolgok).Nagyon szeretném ezt a problémát megoldani,de érdekelne,hogy még is hogy?Szakemberre is gondoltam,de fogalmam sincs,hogy mennyi lenne és nem hiszem,hogy most állunk úgy anyagilag,hogy ezt kitudjuk fizetni.

Nagyon Hálás lennék,ha valaki segítene!!!

Köszönöm!

16/L


2011. febr. 17. 19:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
49%

Pedig azt csak egy arra szakosodott szakember tudja megcsinálni. Előszőr megkell kérdezni, hogy mennyibe kerül(mert én nem tudom). Vagy kihívni a szakembert, hogy megnézze a lakást, hogy ő is érez-e valamiféle rosszat.

Ha igen, akkor fogja csak felszentelni a lakásotokat.

2011. febr. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
66%

Nos először is jártasnak kéne/kell lenned az ilyen dolgokban. Ha láttad már valóban a szellemet, vagy észelleted hogy ott VAN, akkor van egy rituálé, amivel egyszerűen elküldheted, de vigyázz, mert ha nem sikerül csak rontasz a helyzeten:

vegyél elő néhány fekete gyertyát, csinálj belőle egy kört, vesd fel a 'varátskört' a megfelelő formilával idézd meg a szellemet majd mond ezeket:

Ahogy a víz oltja a tűzet,

s isten életet ad,

úgy oltom ki szíved,

hogy örökre sírodban maradj!

Ezzel elméletileg el is ment a lélek. Ha mégem kérhetsz tőlem segítséget a ezoteriahelp@gmail.com -on!

Sok sikert!

2011. febr. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
66%

Szia!

Én ugyan nem vagyok szakértő, és nem is tudom mit kéne csinálnod, de nem nevetlek ki a problémád miatt, mert én is hiszek az ilyen magasabb erőkben.

Az NL café-n is, meg pl. a www.noiportal.hu-n is vannak szakértők, ingyenesen adnak tanácsot. Bizonyára vannak még ilyen oldalak, keress rá gugliban.

Próbálj meg innen elindulni.

Én azt szoktam egyébként csinálni (és megint kéne, mert már régen nem csináltam meg, és szarul is vagyunk), hogy teliholdkor kiteszel az ablakba egy tálkában vizet amibe sót szórtál. Felszívja magát a telihold energiájával, és ezzel a vízzel körbehinted a lakást, közben elismétled magadban a kívánságodat, hogy pl: legyen nyugalom és békesség, szeretet ebben a házban.... vagy bármilyen általad kitalált kis imát.

Próbáld ki, nekem anno működött, minden rendben is volt, nem is értem magam miért vagyok ennyire idióta, hogy mostanában nem csináltam meg..... megyek is, megteszem, holnap telihold!

Sok sikert!

Kati

2011. febr. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
azt hiszem ez nem olyan egyszerű. egy ilyen tisztítás nagyon specifikus attól függően mivel is van dolgunk pride sloth vagy desire eredetű e a dolog (esetleg anger bár ezt kétlem) a faden innen vagy túlról, hasznáható e tevinter rituálé vagy sem. dobj rám egy privátot és talán tudok segíteni(amúgy bocsánat a sok angol kifejezésért de a golden dawn angol szervezet tanai alpján tanultam és nem igazán szeretem a lefordított kifejezéseket mert elvesztik a mögöttes tartalmukat)
2011. febr. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Jaj nagyon szépen Köszönöm,megfogadom a tanácsokat!!!Borzasztóan Hálás vagyok és,ha van valami,akkor kérdezek és tényleg Nagyon Köszönöm!

19:30-as Írok mindenféleképpen,ha valami van!nagyon köszönöm!

19:34-es Rendben írok privátot és neked is Nagyon Köszönöm!

2011. febr. 17. 19:37
 6/15 anonim ***** válasza:
a legegyszerűbb egy házszentelő, és egy bulit is csaphattok egyúttal a rokonokkal :)
2011. febr. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
csinálsz egy biztonsági festést, de előtte a falakat fertőtlenító szerrel jól lemosod, akkor a gomba távozni fog.
2011. febr. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Bernadette de Pais


Köszönöm az értelmes hozzá szólást és mivel tudtál ily' idióta módon válaszolni,akkor ezek szerint eltudtad olvasni a kérdésemet,de akkor kérlek szépen még egyszer tedd meg,mert az elejét kihagytad;)


Nem értem az embereket,szerintem te se lehetsz több,egy 12 éves kis takonynál...ekkor mutatkozik meg az intelligencia és csak leminősíti magát,hát szép(Y)

2011. febr. 17. 20:02
 9/15 Mirk ***** válasza:
Azt hittem az intelligencia abban mutatkozik meg, hogy az ember nem hisz a szellemekben és rontásokban.
2011. febr. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
43%

"Azt hittem az intelligencia abban mutatkozik meg, hogy az ember nem hisz a szellemekben és rontásokban."


Úgy látom te sem vagy egy iq fighter.

Én pedig tudok mit mondok? Hogy vannak olyan dolgok amiket az ember nem tud hova tenni, mint megmagyarázhatatlan dolgok de gondolom veled egy db sem fordult elő úgyhogy menj a szerelem/szex topikba oda nyugodtan írkálhatsz . Senkit sem fogsz zavarni.:)

2011. febr. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!